ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Opál etiopský designový přívěsek stříbro Ag 925 JW40509

Opál etiopský designový přívěsek stříbro Ag 925 JW40509

Designový stříbrný přívěsek s kabošonem etiopského opálu,  s krásnou hrou barev především zelené, oranžové a žluté. Ag 925. Opál je doplněn fasetovými granáty, citríny a peridoty. Působivý a elegantní šperk, od pohledu… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 23. 07.
Kód produktu:
X2JW40509P
Vaše cena:
1 499 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Opál etiopský designový přívěsek stříbro Ag 925 JW40509

Designový stříbrný přívěsek s kabošonem etiopského opálu,  s krásnou hrou barev především zelené, oranžové a žluté. Ag 925. Opál je doplněn fasetovými granáty, citríny a peridoty. Působivý a elegantní šperk, od pohledu navozující radost a pocity harmonie. Duhovou hru barev umocňují jednotlivé plošky výbrusu. Etiopské opály oproti australským opálům doslova hýří až neonově zářivými odlesky barev. Ačkoliv na první pohled na to nevypadají, ohňostroj barev, který z opálu v tomto přívěsku vytryskne při každém dopadu světla, okouzlí nejen vás, ale celé vaše okolí. Velikost opálu 0,8 je cca cm, velikost ostatních kamínků je cca 0,4 mm. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Etiopský opál je kamenem srdečnosti a přívětivosti. Rozpouští zábrany, stud a ostýchavost. Podporuje náklonnost, velkorysost a vcítění se do druhých. Činní svého majitele přívětivějším a otevřeným v myšlení i jednání. Učí nesobeckému jednání, lásce a nenásilí. Vnáší do našeho života pocit lehkosti. Pomáhá zapomenout na naše starosti a vyjádřit sami sebe více otevřeně. Uzdravuje přílišné emoce. Rozpouští staré, již překonané vzorce chování a pomáhá nám vyvářet nové myšlenky a koncepty. Opál je kamenem naděje, velkého úspěchu a pro věrné milence též kamenem lásky.

Léčebné využití: Udává se, že opál napomáhá při léčbě  srdce, problémů plic a sleziny. Má prý vliv na zklidnění podrážděné pokožky. Často se uvádí, že opál pomáhá konvenční léčbě při diabetes a hypoglykémii. Pomáhá při čištění a aktivaci základní čakry. Mimořádně účinný při bolestech hlavy.

Detailní popis kameneopál

Související produkty