ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Opál Owyhee přívěsek stříbro Ag 925 P303

Opál Owyhee přívěsek stříbro Ag 925 P303

Nádherný přívěsek z amerického Owyhee opálu ve stříbře ve tvaru špičatého oválu. Ag 925. Owyhee opál svojí nebesky modrou barvou může směle konkurovat modrým barvám mnohem slavnějšího larimaru. Ve šperku je kombinován… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 24. 11.
Kód produktu:
OYOP303
Vaše cena:
1 499 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Opál Owyhee přívěsek stříbro Ag 925 P303

Nádherný přívěsek z amerického Owyhee opálu ve stříbře ve tvaru špičatého oválu. Ag 925. Owyhee opál svojí nebesky modrou barvou může směle konkurovat modrým barvám mnohem slavnějšího larimaru. Ve šperku je kombinován se čtyřmi blankytně modrými fasetovanými topazy. Owyhee opál je kámen spojený s láskou, svůdností, vášní, touhou a smyslností. Může být použit pro posílení pocitů, prožitků a uvolnění zábran. Tento druh opálu rezonuje s energií Bohyně Matky, a proto je vhodným dárkem pro maminky, i ty nastávající. Atraktivní tvar v kombinaci s labradoritem a topazem, krása a kresba kamene a jeho velikost 2,6 cm činí z tohoto opálu nepřehlédnutelný skvost v modrém tónu. Velikost broušených topazů 1x cca 7 mm, 1x cca 7 mm kulatý, 1x cca 5 mm, 1x 4 mm. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Léčivé vlastnosti: Owyhee modrému opálu se připisuje schopnost podpořit početí v případě, že se dá za úplňku do země pod vrbu nebo nějaký ovocný strom.

Owyhee modrý opál povzbuzuje lásku, spontánnost a dynamickou tvořivost, zlepšuje komunikaci a myšlení. Ovlivňuje čakru solar plexu, krční a čelní čakru. Představuje čistotu a intenzitu. Pomáhá navodit emocionální rovnováhu, zklidňuje mysl a duši. Je vynikajícím kamenem pro pokrok a rozvoj. Pomáhá spojit vědomí a podvědomí a porozumět sobě samému. 
Je nazýván „andělským kamenem“, usnadňuje komunikaci mezi pozemským světem a vesmírem.

Země původu: USA

Důležité upozornění: stejně jako Owyhee opál podobá larimaru svou modrou barvou, stejně tak jako jako je tomu u larimaru, jsou pro Owyhee opály charakterstické četné jemné praskliny a bbéžové až hnědé skvrnky v modrém kameni. V žádném případě se nejedná o vadu kamenu, ale naopak jde o jeho typickou vlastnost a znak přírodního kamene. Bez prasklin a v čisté modrři se vyskytují pouze uměle upravené opály.

Více o Owyhee opálu najdete zde

Topaz je ochranný kámen proti všem druhům negativity. Mírní strach, vztek a depresi. Zabraňuje náměsíčnosti a nočním můrám. Přináší radost a hojnost, upevňuje zdraví, zaměřuje energii tam, kde je to třeba, uklidňuje, dobíjí, motivuje, přináší pravdu a odpuštění, též přízeň osudu zajišťující úspěšné dosažení stanovených cílů. Je kamenem lásky, majiteli pomůže být otevřený a dosáhnout vnitřní moudrosti, vhodný pro umělce.

Labradorit je mystický a ochranný kámen. Vnáší světlo do života. Je kamenem esoterického vědění. Podporuje rozvoj intuice a přináší nové myšlenky. Odstraňuje negativní energie útočící na auru. Potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání, posiluje víru v sami sebe. Uklidňuje příliš aktivní mysl. Vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny. Labradorit má především tyto vlastnosti: ochrana, síla, intuice, proměna, strach, esoterika, léčení. 

Související produkty