ÚvodVýprodej

Opál žlutý design přívěsek stříbro Ag 925 JW19542

Opál žlutý design přívěsek stříbro Ag 925 JW19542

Půvabný stříbrný designový přívěsek ze žlutého opálu dává naději, přináší úspěch a pro věrné milence je též kamenem lásky. Je doplněn o 2 fasetové citríny. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk. Opál růžový je… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 02.
Kód produktu:
X2JW19542P
Původní cena:
999 Kč
Ušetříte:
300 Kč −30%
Vaše cena:
699 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Opál žlutý design přívěsek stříbro Ag 925 JW19542

Půvabný stříbrný designový přívěsek ze žlutého opálu dává naději, přináší úspěch a pro věrné milence je též kamenem lásky. Je doplněn o 2 fasetové citríny. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Opál růžový je kamenem srdečnosti a přívětivosti. Rozpouští zábrany, stud a ostýchavost. Podporuje náklonnost, velkorysost a vcítění se do druhých. Činní svého majitele přívětivějším a otevřeným v myšlení i jednání. Učí nesobeckému jednání, lásce a nenásilí. Vnáší do našeho života pocit lehkosti. Pomáhá zapomenout na naše starosti a vyjádřit sami sebe více otevřeně. Uzdravuje přílišné emoce. Rozpouští staré, již překonané vzorce chování a pomáhá nám vyvářet nové myšlenky a koncepty. Je kamenem naděje, velkého úspěchu a pro věrné milence též kamenem lásky. 

Léčebné využití: léčí a posiluje srdce, problémy plic a sleziny. Uklidňuje kůži a pomáhá při diabetes a hypoglykémii. Pomáhá při čištění a aktivaci základní čakry. Mimořádně účinný při bolestech hlavy.

Detailní popis kameneopál

Citrín je kamenem štěstí, hojnosti a prosperity, zbavuje nočního strachu a předchází nočním můrám, zvyšuje tvůrčí schopnosti, přináší majiteli teplo a energii, čistí čakry, zesiluje intuici, rozptyluje negativní energie dodává sebedůvěru a pozitivní myšlení.

Detailní popis kamenecitrín

Související produkty