ÚvodVýprodej

Pietersit přívěsek stříbro Ag 925 P1110

Pietersit přívěsek stříbro Ag 925 P1110

Stříbný přívěsek s nádherně vybarveným vzácným pietersitem v prvotřídní AA kvalitě vás okouzlí svou přírodní hnědo-modrou krásou už na první pohled. Ag 925. S výjimečně krásným kamenem, velikosti cca 2,3 cm a elegantním… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 26. 02.
Kód produktu:
X2PTCP1110P
Původní cena:
1 099 Kč
Ušetříte:
300 Kč −27%
Vaše cena:
799 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Pietersit přívěsek stříbro Ag 925 P1110

Stříbný přívěsek s nádherně vybarveným vzácným pietersitem v prvotřídní AA kvalitě vás okouzlí svou přírodní hnědo-modrou krásou už na první pohled. Ag 925. S výjimečně krásným kamenem, velikosti cca 2,3 cm a elegantním tvarem jde o unikátní, atraktivní šperk a velmi dekorativní, vhodný jak pro denní nošení, tak i večer třeba do opery. Rozhodně jej na vás nikdo nepřehlédne! Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Pietersit je kamenem bouří, spojen s bouřlivými živly. Pietresit dokáže odbourávat pocit osamění a zbavuje svého majitele závislosti na vírách a omezeních vnucovaných jinými lidmi.Odstraňuje náhle vzniklé blokya projasňuje veškeré zmatky. V duševním životě napomáhá směřování za vlastní pravdou. Pietersit přináší mimořádnou podporu a sílu. Pomůže vyslovit a prozkoumat vše, co by vám mohlo zablokovat cestu k dosažení pravdy. Napomáhá při řešení starých konfliktů a vyjadřování dosud potlačovaných pocitů. Má velmi silné účinky na tělo během meditace, zajišťuje hluboké vize a předpovědi. Lze jej použít i pro šamanské cesty. Silně uzemňuje.

Léčebné využití: udává se, že pietersit udržuje rovnováhu systému žláz s vnitřní sekrecí a produkci hormonů regulujících metabolizmus, krevní tlak, růst, pohlavní život, tělesnou teplotu. Napomáhá činnosti plic, jater, střev a nohou. Pročišťuje meridiány a dodává jim energii. U lidí, kteří nemají čas na odpočinek, odstraňuje z těla nerovnováhu způsobenou vyčerpáním.

Související produkty