ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Pietersit přívěsek stříbro Ag 925 P875

Pietersit přívěsek stříbro Ag 925 P875

Stříbrný přívěsek  s nádherně vybarveným vzácným pietersitem v prvotřídní AAA kvalitě vás okouzlí svou přírodní zlatavou krásou už na první pohled. S výjimečnou velikostí kamene, jeho elegantním tvarem a mistrně… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
PTCP875
Původní cena:
1 299 Kč
Ušetříte:
195 Kč −15%
Vaše cena:
1 104 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Pietersit přívěsek stříbro Ag 925 P875

Stříbrný přívěsek  s nádherně vybarveným vzácným pietersitem v prvotřídní AAA kvalitě vás okouzlí svou přírodní zlatavou krásou už na první pohled. S výjimečnou velikostí kamene, jeho elegantním tvarem a mistrně zpracovaným stříbrným závěsem jde o unikátní, atraktivní šperk a velmi dekorativní, vhodný jak pro denní nošení, tak i večer třeba do opery. Rozhodně jej na vás nikdo nepřehlédne! Ag 925. Na prodej přímo vyobrazený kus.

Pietersit je kamenem bouří, spojen s bouřlivými živly. Pietresit dokáže odbourávat pocit osamění a zbavuje svého majitele závislosti na vírách a omezeních vnucovaných jinými lidmi.Odstraňuje náhle vzniklé blokya projasňuje veškeré zmatky. V duševním životě napomáhá směřování za vlastní pravdou. Pietersit přináší mimořádnou podporu a sílu. Pomůže vyslovit a prozkoumat vše, co by vám mohlo zablokovat cestu k dosažení pravdy. Napomáhá při řešení starých konfliktů a vyjadřování dosud potlačovaných pocitů. Má velmi silné účinky na tělo během meditace, zajišťuje hluboké vize a předpovědi. Lze jej použít i pro šamanské cesty. Silně uzemňuje.

Léčebné využití: udává se, že pietersit podněcuje činnost epifýzy (šišinky mozkové), udržuje rovnováhu systému žláz s vnitřní sekrecí a produkci hormonů regulujících metabolizmus, krevní tlak, růst, pohlavní život, tělesnou teplotu. Napomáhá činnosti plic, jater, střev a nohou. Pročišťuje meridiány a dodává jim energii. U lidí, kteří nemají čas na odpočinek, odstraňuje z těla nerovnováhu způsobenou vyčerpáním.

Související produkty