ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Rubín ve fuchsitu design přívěsek stříbro Ag 925 JWK82272

Rubín ve fuchsitu design přívěsek stříbro Ag 925 JWK82272

Nádherný designový stříbrný přívěsek s prvotřídním kamenem rubínu ve fuchsitu svého nositele ochraňuje a zvyšuje sebevědomí. Rubín je doplněn zeleným broušeným ametystem - prasiolitem. Kámen v tomto přívěsku se… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 20. 07.
Kód produktu:
X2JWK82272P
Vaše cena:
849 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Rubín ve fuchsitu design přívěsek stříbro Ag 925 JWK82272

Nádherný designový stříbrný přívěsek s prvotřídním kamenem rubínu ve fuchsitu svého nositele ochraňuje a zvyšuje sebevědomí. Rubín je doplněn zeleným broušeným ametystem - prasiolitem. Kámen v tomto přívěsku se vyznačuje sytými barvami šarlatového rubínu a několika tóny zelené barvy fuchsitu. Nejen díky barvám, ale i nádherné kresbě kamene je tento přívěsek unikátní a nepřehlédnutelný. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Rubín ve fuchsitu se objevil na trhu až v roce 2004, pochází z jižní Indie a je tvořen rubínovými zrny v zelené hornině fuchsitu. Je to kámen ochrany, zbavuje napětí a stresu, odstraňuje pocity prohry a pokoření, dává sílu zvládnout sám své problémy, dává pocit uvolněnosti, rozvíjí intuici, dodává sebedůvěru a nadhled.

Léčebné využití: vhodný na kožní problémy, alergie, záněty, detoxikaci, anémii.

Léčebné využití: předcházení střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.

Rubín je kamenem bohatství i ochrany. Vytváří štít proti všem druhům útoků. Představuje sílu a energii. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Podněcuje touhu po životě a sexuální aktivitu. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuje motivaci, směruje k realistickým cílům, vybízí nás vydat se za svým štěstím, zastavuje zlost a negativní energie a přeměňuje je v pravý opak. Dodává odvahu, navozuje pozitivní stav mysli a pomáhá tvrději čelit útokům během hádek a názorových střetů.

Související produkty