ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Růžový thulit designový přívěsek stříbro Ag 925 JW43751

Růžový thulit designový přívěsek stříbro Ag 925 JW43751

Něžný stříbrný designový přívěsek s velmi hezkým a velkým růžovým thulitem, doplněným broušeným citrínem a sladkovodní Biwa perličkou. Ag 925. Krásně zpracovaný stříbrný šperk. Thulit je kamenem bezpodmínečné lásky… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 19. 07.
Kód produktu:
X2JW43751P
Vaše cena:
849 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Růžový thulit designový přívěsek stříbro Ag 925 JW43751

Něžný stříbrný designový přívěsek s velmi hezkým a velkým růžovým thulitem, doplněným broušeným citrínem a sladkovodní Biwa perličkou. Ag 925. Krásně zpracovaný stříbrný šperk. Thulit je kamenem bezpodmínečné lásky, talismanem pro vzájemné vztahy, pro pozitivní energii a radost ze života. Krásný kámen v barvě růžovo-bílé ve velikosti cca 2,8 cm je nádherným šperkem a vhodným dárkem z lásky. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Thulit svou energií podporuje výmluvnou řeč. Může být tedy vhodným talismanem pro řečníky a přednášející.
Pomáhá těm, kdo touží po nových vztazích a přátelství, potlačuje plachost a stydlivost, navozuje klid a sebejistotu. Inspiruje při zařizování bydlení, podporuje spokojenost, štěstí a radost, stejně tak energii a nadšení pro život. Harmonizuje čakru solar plexu a srdeční čakru, vyzdvihuje pozitivní emoce a je jedním z kamenů bezpodmínečné lásky. Harmonizací sakrální čakry podporuje tvořivost.

Thulit pomáhá zmírnit napětí mezi lidmi, kteří mají rozdílné názory, pomáhá budovat nové vztahy, posiluje přátelství. Používá se pro snadnější rozhodování při řešení problémů.

Thulit je vhodný pro potlačení špatných myšlenkových návyků, pro potlačení negativních zkušeností v životě a pro zvýšení sebeúcty a sebedůvěry.

Léčebné využití: thulit se používá k podpoře životní energie, pro stimulování a celkovou regeneraci těla i mysli. Tradičně se používá jako doplněk při léčbě a tlumení žaludeční nevolnosti.

Detailní popis kamene: růžový thulit

Citrín je kamenem štěstí, hojnosti a prosperity, zbavuje nočního strachu a předchází nočním můrám, zvyšuje tvůrčí schopnosti, přináší majiteli teplo a energii, čistí čakry, zesiluje intuici, rozptyluje negativní energie dodává sebedůvěru a pozitivní myšlení.

Detailní popis kamenecitrín

 

 

Související produkty