ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Ryolit ptačí oko přívěsek stříbro Ag 925 LS 217

Ryolit ptačí oko přívěsek stříbro Ag 925 LS 217

Unikátní stříbrný přívěsek se vzácným druhem ryolitu - mexické ptačí oko, nepravidelného tvaru, Ag 925. Název je odvozen od kresby, která připomíná oči ptáka. Nevšední vzhled, kombinace červené, hnědé, fialovo-šedé a… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 29. 05.
Kód produktu:
RBEP LS 217
Původní cena:
849 Kč
Ušetříte:
150 Kč −18%
Vaše cena:
699 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Ryolit ptačí oko přívěsek stříbro Ag 925 LS 217

Unikátní stříbrný přívěsek se vzácným druhem ryolitu - mexické ptačí oko, nepravidelného tvaru, Ag 925. Název je odvozen od kresby, která připomíná oči ptáka. Nevšední vzhled, kombinace červené, hnědé, fialovo-šedé a krémové barvy spolu s velikostí cca 4,2 cm činí tento šperk nejen velice zajímavým, ale také nevšedním a okouzlujícím. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Ryolit je vhodný pro meditaci, pokud je jejím cílem nalezení a přijetí vlastního místa ve vesmíru. Podporuje pozitivní změnu a komunikaci, zvyšuje schopnost naslouchat druhým a rozumět tomu, co říkají a tím mírní případné konflikty. Pomáhá získat lepší pochopení sebe sama a najít vlastní "místo" ve světě, pomáhá vidět změny, které je nutné učinit, aby byl člověk šťastný. Je kamenem emocionální rovnováhy, potlačuje negativitu a tím pomůže vidět a poznat pozitivní věci.
Používá se k podpoře tvořivosti, vytrvalosti a trpělivosti. Je vhodný k potlačení případných neuvážených a zbrlých reakcí.
Ryolit harmonizuje čakru solar plexu a čakru hrdla, čímž pomáhá zvýšit schopnost učit se, schopnost nastavit hranice a budovat sebevědomí a sebekotrolu. Harmonizací čelní čakry pomáhá prožít život naplno, být společenský a mít extrovertní postoj k životu. Podporuje odvahu riskovat a evokuje vůdčí schopnosti. Ryolit se používá pro vypořádání se s citovými traumaty.
Je kamenem obecného uzdravení, umožňuje pochopení stavu věcí v širších souvislostech a vypořádání se s negativními myšlenkami.
  
Léčebné využití: používá se při onemocnění jater a ledvin, pro zvýšení přirozené odolnosti organismu a zlepšení svalového tonu. Ve formě elixíru vnitřně je vhodný k podpoře metabolismu a vyrovnání tělesných tekutin a zevně při onemocnění kůže. 

Země původu: Mexiko

Detailní popis kamene: Ryolit mexické ptačí oko

 

Související produkty