ÚvodVýprodej

Sagenit křišťál s rutilem přívěsek stříbro Ag 925 P1189

Sagenit křišťál s rutilem přívěsek stříbro Ag 925 P1189

Unikátní přívěsek s extra velkým kabošonem nádherného sagenitu v prvotřídní kvalitě doslova září zlatavými inkluzemi "zlatého" rutilu jako sluníčko na letní obloze. Velmi optimistický a dobrou náladu již od pohledu… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 18. 01.
Kód produktu:
X2GRUP1189P
Původní cena:
1 249 Kč
Ušetříte:
380 Kč −30%
Vaše cena:
869 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Sagenit křišťál s rutilem přívěsek stříbro Ag 925 P1189

Unikátní přívěsek s extra velkým kabošonem nádherného sagenitu v prvotřídní kvalitě doslova září zlatavými inkluzemi "zlatého" rutilu jako sluníčko na letní obloze. Velmi optimistický a dobrou náladu již od pohledu dávající šperk. Sagenit - zlatý rutil se často označuje též jako "Vlasy andělů" a v tomto mimořádně kvalitním kameni jsou jeho vlákna v čistém křišťálu uspořádána tak, že opravdu připomínají pramínek zlatých vlasů. Právě kameny s tímto uspořádáním vláken sagenitu jsou na trhu velmi ceněny. K tomu se přidává velikost kamene cca 2,6 cm, a krásně provedený, zdobný stříbrný rámeček. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Sagenit nebo-li Křišťál s Rutilem, je kamenem energie. Dokáže účinně integrovat energii na všech úrovních. Zvyšuje energetické impulsy křišťálu a působí jako vysoce vibrační léčitel. Vytlačuje negativní energii, boří bariéry bránící duchovnímu růstu a dovoluje minulosti odejít z vašeho života. Poskytuje ochranu před citovými útoky. Pomáhá při odstraňování nerovnováhy pocházející z minulých životů. Vnáší jasnost do událostí z minulých životů a které ovlivňují přítomnost. V citové oblasti hojí temné naladění duše a funguje jako antidepresivum. Přináší úlevu od strachu, fóbií a obav. Odhaluje omezení a dokáže čelit sebenenávisti. Učí odpuštění na všech úrovních.

Léčebné využití: pohlcuje z nervů, svalů, krve a trávícího traktu jedovaté látky s obsahem rtuti. Pomáhá při chronických onemocněních, impotenci a neplodnosti. Výborně působí při vyčerpanosti a nedostatku energie. Léčí dýchací ústrojí a bronchitidu. Odstraňuje parazity. Stimuluje růst a regeneraci buněk, napravuje přetržené tkáně.

Země původu: Brazílie

Související produkty