ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Smithsonit přívěsek stříbro AG 925 P399

Smithsonit přívěsek stříbro AG 925 P399

Okouzlující designový stříbrný přívěsek s blankytně modrým smithsonitem navozuje na první pohled pocity klidu a harmonie. Nebeská modř smithsonitu tiší stres, úzkost a stavy nervozity. Smithsonit je doplněn o 4 fasetové… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 20. 12.
Kód produktu:
X2SMNP399P
Vaše cena:
1 699 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
GLS kurýrní službazdarma
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Smithsonit přívěsek stříbro AG 925 P399

Okouzlující designový stříbrný přívěsek s blankytně modrým smithsonitem navozuje na první pohled pocity klidu a harmonie. Nebeská modř smithsonitu tiší stres, úzkost a stavy nervozity. Smithsonit je doplněn o 4 fasetové modré topazy, a zpracován do originálního šperku, ozdobeného stříbrnými drátky. Nádherný kámen je půvabným šperkem nejen pro letní dny. Díky tvaru a velikosti kamene se jedná o výjimečně krásný šperk. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Smithsonit je kámen úžasně modré až modrozelené barvy, vyzařující hluboký klid a harmonii. Výborný kámen pro zvládání všech stavů stresů, nervozity a napětí. Pomáhá mírnit následky duševního zhroucení. Pomáhá léčit následky citového zneužívání a jemně odstraňuje citová zranění. Uzdravuje komplikované vztahy. Pomáhá zajistit klidný a vyvážený život. Přináší harmonii. Uvádí do souladu čakry, zejména korunní čakru.

Léčebné užití: o Smithsonitu se udává, že pomáhá léčit zejména neplodnost. Napomáhá při léčbě imunitního systémy, cév, svalů, onemocnění kostí, dutin a poruch trávení. Pomáhá odbourávat stres a napětí. Dítky tomu je nápomocný i pro uvolnění křečí.

Více o účincích kamene: smithsonit

Topaz je ochranný kámen proti všem druhům negativity. Udává se, že mírní strach, vztek a depresi. Používá se jako talisman pro zabránění náměsíčnosti a nočním můrám. Přináší radost a hojnost, upevňuje zdraví, zaměřuje energii tam, kde je to třeba, uklidňuje, dobíjí, motivuje, přináší pravdu a odpuštění, též přízeň osudu zajišťující úspěšné dosažení stanovených cílů. Je kamenem lásky, majiteli pomůže být otevřený a dosáhnout vnitřní moudrosti, vhodný pro umělce.

Detailní popis kamene: topaz

Související produkty