ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Spektrolit přívěsek stříbro Ag 925 P65

Spektrolit přívěsek stříbro Ag 925 P65

Uchvacující a výjimečný stříbrný přívěsek s prvotřídním leštěným spektrolitem, přírodním labradoritem s výraznou duhovou hrou barev, ve kterém se při dopadu světla kouzelně rozzáří jasná modro zlatá barva. Ag 925… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 22. 08.
Kód produktu:
X2SPLP65P
Vaše cena:
649 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč

Zvolte variantu:

Spektrolit přívěsek stříbro Ag 925 P65

Uchvacující a výjimečný stříbrný přívěsek s prvotřídním leštěným spektrolitem, přírodním labradoritem s výraznou duhovou hrou barev, ve kterém se při dopadu světla kouzelně rozzáří jasná modro zlatá barva. Ag 925. Spektrolit je variantou labradoritu, se zvýrazněnou sytostí a hrou barev. Je kamenem esoterického vědění, podporuje intuici, potlačuje negativní energii, strach a obavy. Nechte se okouzlit krásou a hrou jeho zářivě modré barvy. Spolu s velikostí kamene cca 2,8 cm, a hrou barev jde o atraktivní a nepřehlédnutelný šperk. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Labradorit je mystický a ochranný kámen. Vnáší světlo do života. Je kamenem esoterického vědění. Podporuje rozvoj intuice a přináší nové myšlenky. Odstraňuje negativní energie útočící na auru. Potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání, posiluje víru v sami sebe. Uklidňuje příliš aktivní mysl. Vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny.

Detailní popis kamene: labradorit

Související produkty