ÚvodVýprodej

Tanzanit design přívěsek stříbro Ag 925 JW32428

Tanzanit design přívěsek stříbro Ag 925 JW32428

Tanzanit designový přívěsek stříbro s krásnými broušenými kamínky vzácného tanzanitu. Šperky s tanzanitem patří k tomu nejlepšímu ze šperků s kameny, co vám můžeme nabídnout. Tanzanity mají fialové zbarvení a kvalitní… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Kód produktu:
X2JW32428P
Původní cena:
1 990 Kč
Ušetříte:
505 Kč −25%
Vaše cena:
1 485 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
GLS kurýrní službazdarma
UloženkaUloženkazdarma
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tanzanit design přívěsek stříbro Ag 925 JW32428

Tanzanit designový přívěsek stříbro s krásnými broušenými kamínky vzácného tanzanitu. Šperky s tanzanitem patří k tomu nejlepšímu ze šperků s kameny, co vám můžeme nabídnout. Tanzanity mají fialové zbarvení a kvalitní brus. Plastický design a několik desítek broušených tanzanitů dává šperku výjimečnost a velký třpyt na jednotlivých ploškách výbrusu. 

Ke šperku je stříbrný řetízek zdarma, v hodnotě 200,- Kč. 

Velikost přívěsku cca 1,9 cm.

Tanzanit je v současnosti jeden z nejoblíbenějších a nejvzácnějších drahých kamenů. Je osobním kamenem těch, kdo se narodili v prosinci. Co činí tanzanit vzácným a unikátním, je jeho nádherná čistá modrá barva, mnohdy přecházející až fialového odstínu a jeho velmi omezená dostupnost.

Léčivé vlastnosti: tanzanit má uklidňující účinek jak na naše tělo, tak i naši mysl. Pomáhá svému nositeli najít klid a vnitřní vyrovnanost.  Mobilizuje naši vnitřní sílu a odhodlání vše špatné překonat. Díky své jemné energii a odstínům modré barvy tanzanit přináší do našeho života velkorysost a pomáhá zlepšit vztahy. Tanzanit pomáhá též potlačit negativitu, jež je v našem okolí. Na fyzické úrovni se často udává, že tanzanit může napomáhat našemu tělu lépe vstřebávat živiny a odstraňovat toxiny, které mohou způsobit kožní problémy. Věří se, že tanzanit pomáhá při léčbě ke snížení krevního tlaku. Tanzanit je skvělým kamenem především pro korunní čakru.

Deilní popis kamene:tanzanit

Související produkty