ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Topaz modrý designový přívěsek stříbro Ag 925 JW13032

Topaz modrý designový přívěsek stříbro Ag 925 JW13032

Atraktivní a nepřehlédnutelný stříbrný přívěsek ve tvaru kruhu s modrými topazy, olivíny, granáty a růžovými kunzity ochraňuje proti všem druhům negativity, mírní strach, vztek a potlačuje smutek. Přívěsek je osazen… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 19. 07.
Kód produktu:
X2JW13032P
Vaše cena:
999 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Topaz modrý designový přívěsek stříbro Ag 925 JW13032

Atraktivní a nepřehlédnutelný stříbrný přívěsek ve tvaru kruhu s modrými topazy, olivíny, granáty a růžovými kunzity ochraňuje proti všem druhům negativity, mírní strach, vztek a potlačuje smutek. Přívěsek je osazen třemi broušenými modrými topazy, dvěma broušenými olivíny, dvěma oválnými broušenými granáty almandiny a dvěma broušenými růžovými kunzity, které mu dávají jiskřivý vzhled. Velikost přívěsku cca 3,1 cm, velikost broušených kamenů od 5 mm do 8 mm. Hmotnost cca 7 g. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk. Na rozdíl od ostatních přírodních kamenů v tomto přívěsku, je kunzit laboratorně rostlým kamenem se stejnými vlastnostmi, jako má přírodní kámen.

Topaz je ochranný kámen proti všem druhům negativity. Mírní strach, vztek a depresi. Zabraňuje náměsíčnosti a nočním můrám. Přináší radost a hojnost, upevňuje zdraví, zaměřuje energii tam, kde je to třeba, uklidňuje, dobíjí, motivuje, přináší pravdu a odpuštění, též přízeň osudu zajišťující úspěšné dosažení stanovených cílů. Je kamenem lásky, majiteli pomůže být otevřený a dosáhnout vnitřní moudrosti, vhodný pro umělce.

Detailní informace o účincích kamene: topaz

Související produkty