ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Topaz modrý přívěsek stříbro Ag 925 LU 770

Topaz modrý přívěsek stříbro Ag 925 LU 770

Půvabný a jemně provedený, přesto nepřehlednutelný, stříbrný přívěsek modrým topazem ochraňuje proti všem druhům negativity, mírní strach, vztek a potlačuje smutek. Přívěsek je osazen broušeným topazem atraktivního… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
TOPBP LS 770
Vaše cena:
699 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Topaz modrý přívěsek stříbro Ag 925 LU 770

Půvabný a jemně provedený, přesto nepřehlednutelný, stříbrný přívěsek modrým topazem ochraňuje proti všem druhům negativity, mírní strach, vztek a potlačuje smutek. Přívěsek je osazen broušeným topazem atraktivního trojúhelníkového tvaru v tzv. diamantovém brusu, který mu dává nebesky modrý jiskřivý vzhled. Velikost topazu cca 10 mm. Ag 925. Ilustrativní vyobrazení, obdržíte šperk s kamenem ve stejné velikosti, hmotnosti, způsobu výbrusu a srovnatelné kvalitě, čistotě a barvě kamene.

Topaz je ochranný kámen proti všem druhům negativity. Mírní strach, vztek a depresi. Zabraňuje náměsíčnosti a nočním můrám. Přináší radost a hojnost, upevňuje zdraví, zaměřuje energii tam, kde je to třeba, uklidňuje, dobíjí, motivuje, přináší pravdu a odpuštění, též přízeň osudu zajišťující úspěšné dosažení stanovených cílů. Je kamenem lásky, majiteli pomůže být otevřený a dosáhnout vnitřní moudrosti, vhodný pro umělce.

Deatilní informace o účincích kamene: topaz

Související produkty