ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Topaz žlutý Lemon přívěsek stříbro Ag 925 JW7830

Topaz žlutý Lemon přívěsek stříbro Ag 925 JW7830

Atraktivní a výrazný stříbrný přívěsek s velkým broušeným žlutým, tzv. Lemon topazem,  ametystem a dvěma Biwa perličkami ochraňuje proti všem druhům negativity, mírní strach, vztek a potlačuje smutek. Žlutá barva topazů… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 24. 09.
Kód produktu:
X2JW7830P
Vaše cena:
949 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Topaz žlutý Lemon přívěsek stříbro Ag 925 JW7830

Atraktivní a výrazný stříbrný přívěsek s velkým broušeným žlutým, tzv. Lemon topazem,  ametystem a dvěma Biwa perličkami ochraňuje proti všem druhům negativity, mírní strach, vztek a potlačuje smutek. Žlutá barva topazů prozáří váš den jako sluníčko. Přívěsek je osazen nepravidleně tvarovaným žlutým topazem, zasazeným do aktraktivního stříbrného rámečku spolu s fazetovaným ametystem a perličkami.  Unikátní design, který přívěsku dává velmi elegantní a dekorativní vzhled. Výrazný a přesto decentní šperk, s velikostí topazu cca 14 mm a celkovou dékou cca 3,5 cm jej na vašem hrdle nikdo nepřehlédne! Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk. Hmotnost cca 5,4 g. Ag 925.

Topaz je ochranný kámen proti všem druhům negativity. Mírní strach, vztek a depresi. Zabraňuje náměsíčnosti a nočním můrám. Přináší radost a hojnost, upevňuje zdraví, zaměřuje energii tam, kde je to třeba, uklidňuje, dobíjí, motivuje, přináší pravdu a odpuštění, též přízeň osudu zajišťující úspěšné dosažení stanovených cílů. Je kamenem lásky, majiteli pomůže být otevřený a dosáhnout vnitřní moudrosti, vhodný pro umělce.

Detalní popis účinků kamene: topaz

Související produkty