ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Turmalín skoryl přívěsek Ag 925 P560

Turmalín skoryl přívěsek Ag 925 P560

Atraktivní, elegantní, až trochu tajemný přívěsek z velkého surového černého turmalínu skorylu ve stříbře odstraňuje stres, zlost, strach a negativitu. Černá barva turmalínu, která krásně kontrastuje s leskem stříbrného… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
BTRP560
Původní cena:
799 Kč
Ušetříte:
200 Kč −25%
Vaše cena:
599 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Turmalín skoryl přívěsek Ag 925 P560

Atraktivní, elegantní, až trochu tajemný přívěsek z velkého surového černého turmalínu skorylu ve stříbře odstraňuje stres, zlost, strach a negativitu. Černá barva turmalínu, která krásně kontrastuje s leskem stříbrného rámečku, dává tomuto přívěsku eleganci a činí z něj velmi dekorativní šperk. Černé surové turmalíny běžně obsahují prasklinky, je to jejich charakteristický rys a důkaz, že kupujete pravý přírodní tumalín. Velikost turmalínu cca 3,6 cm. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Turmalín se vyskytuje v mnoha barevných odstínech, kdy každá barva má nepatrně jiné léčivé účinky. Obecně je však turmalín prospěšný při odbourávání stresu, zlosti a strachu a odvádí pryč všechny negativní emoce a vlivy. Odstraňuje bloky z aury a napomáhá pochopení sebe sama i druhých. Zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a samostatnost. Přitahuje lásku a radost. Přispívá k dosažení obchodních úspěchů. Podporuje tvůrčí myšlení, otevřenost a chuť do života.

Turmalín skoryl nás učí trpělivosti a toleranci. Z hlavy vyhání negativní domněnky a představy a odbourává paranoidní stavy. Zlepšuje koordinaci a vnímání svého těla. Turmalín pozitivně působí na sexuální poruchy a citové výkyvy. Obnovuje rovnováhu všech meridiánů a celé tělo i mysl přivádí do stavu euforie, naplnění a pocitu blaženosti.

Související produkty