ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Turmalín zelený v křišťálu design přívěsek stříbro Ag 925 JW72844

Turmalín zelený v křišťálu design přívěsek stříbro Ag 925 JW72844

Unikátní designový přívěsek ze zeleného turmalínu s křemenem ve stříbře, jenž potlačuje stres, zlost, strach a negativitu. Okouzlující šperk, ve kterém se jemná zelená barva turmalínu verdelitu, jež přináší hojnost a… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 25. 10.
Kód produktu:
X2JW72844P
Původní cena:
899 Kč
Ušetříte:
180 Kč −20%
Vaše cena:
719 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Turmalín zelený v křišťálu design přívěsek stříbro Ag 925 JW72844

Unikátní designový přívěsek ze zeleného turmalínu s křemenem ve stříbře, jenž potlačuje stres, zlost, strach a negativitu. Okouzlující šperk, ve kterém se jemná zelená barva turmalínu verdelitu, jež přináší hojnost a prosperitu, snoubí se smetanově bílou barvou křemene, jenž dává vyniknout kráse turmalínu.Křemen má stejné energetické vlastnosti jako křišťál, tedy posiluje účinky kamenů ve své blízkosti, je uiverzálním a mocným kamenem s léčivou energií. Tento přívěsek je obzvláště krásný nejen svým tvarem, ale především svým zpracováním. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Turmalín je jedinečný kámen, nemá nikdy nepříznivý účinek, působí ve prospěch svého majitele a přináší mu radost. Pohlcuje negativní vibrace, odstraňuje stres, zlost, strach, je ochranným šamanským kamenem. Napomáhá pochopení sebe sama i druhých, zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled nad rozčilujícími situacemi. 

Detailní popis účinků kamene: turmalín

Křišťál ve Feng Shui zajišťuje rozptýlení energie. Je vhodné ho umístit do každého okna, kde bere sluneční světlo a energii a jako přírodní hranol ji rozšiřuje do místnosti. Představuje tak skrytý sluneční svět, teplo, sílu a vitalitu.

Křišťál je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Detailní popis kamene: křišťál

Související produkty