ÚvodVýprodej

Tyrkys přírodní přívěsek stříbro Ag 925 P245

Tyrkys přírodní přívěsek stříbro Ag 925 P245

Výjimečně krásný stříbrný přívěsek s kousky tyrkysu, spojovaných mědí do působivých kabošonů tyrkysově modré barvy. Ag 925. Tyrkys je doplněn dva krásné broušené modré topazy, které se při dopadu světla třpytí. Tento… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 18. 01.
Kód produktu:
X2BCTP1199P
Původní cena:
1 299 Kč
Ušetříte:
450 Kč −35%
Vaše cena:
849 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tyrkys přírodní přívěsek stříbro Ag 925 P245

Výjimečně krásný stříbrný přívěsek s kousky tyrkysu, spojovaných mědí do působivých kabošonů tyrkysově modré barvy. Ag 925. Tyrkys je doplněn dva krásné broušené modré topazy, které se při dopadu světla třpytí. Tento typ šperků získává ve světě na velké oblibě z důvodu stále rostoucí ceny jednolitých kusů přírodního tyrkysu. Tyrkys ve špercích nosí štěstí a podporuje lásku. Používá se proti úzkosti, depresi, strachu a stavům vyčerpání. Měď je od nepaměti používáná jako silný léčivý prostředek v mnoha kulturách po celém světě. První zmínka o léčivých účincích mědi je již na egyptském papyru z období 2600 až 2200 let před Kristem. Velikost kamene je cca 4,0 cm. Výrazný šperk, který nikdo nepřehlédne. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Tyrkys je ochranný, silný léčivý kámen. Je to kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici, dodává sílu, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavům vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství, zaručuje spolehlivost a přátelství.

Léčebné využití: snižuje horečky a bolesti hlavy, předchází migrénám, zlepšuje imunitní systém, působí protizánětlivě, příznivé účinky na žaludek, detoxikuje, posiluje zrak, potlačuje křeče, působí na dnu, harmonizuje meridiány.

Detailní popis kamene: tyrkys

Související produkty