ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Tyrkys přírodní s lasturou přívěsek stříbro Ag 925 P92

Tyrkys přírodní s lasturou přívěsek stříbro Ag 925 P92

Unikátní stříbrný přívěsek z přírodního tyrkysu a kousků lastur. Ag 925. Šperk v sobě kombinuje kousky přírodního tyrkysu a barevné části lastur spojené dohromady mědí do působivého kabošonu. Každá mozaika je originální… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 26. 09.
Kód produktu:
X2SOTP92P
Vaše cena:
899 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tyrkys přírodní s lasturou přívěsek stříbro Ag 925 P92

Unikátní stříbrný přívěsek z přírodního tyrkysu a kousků lastur. Ag 925. Šperk v sobě kombinuje kousky přírodního tyrkysu a barevné části lastur spojené dohromady mědí do působivého kabošonu. Každá mozaika je originální barvami a tím i kresbou. Nádherná kombinace barev a velikost kabošonu cca 2,8 cm dává šperku originalitu a nepřehlédnutelnost. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Tento druh šperku v sobě ukrývá tajemství moře. Jedná se o velmi živé přírodní barvy - červenou, oranžovou, hnědou, žlutou a bílou, které tvoří lastury ostnitých ústřic rodu Spondylus, přičemž bílé části pochází ze spodní části jejich schránky. Tyto ústřice žijí především v teplých vodách Sea of Cortez, Baja California v Mexiku. Šperky vyrobené z lastur jsou symbolem oceánu, představují klid a mír hlubokých vod, podporují porozumění a trpělivost. 

Indiáni kmene Navaho používali lastury k výrobě tradičních šperků, zejména korálků, společně s přírodním tyrkysem. 

Tyrkys ve špercích nosí štěstí a podporuje lásku. Působí proti úzkosti, strachu a stavům vyčerpání. Měď je od nepaměti používáná jako silný léčivý prostředek v mnoha kulturách po celém světě. První zmínka o léčivých účincích mědi je již na egyptském papyru z období 2600 až 2200 let před Kristem. 

Tyrkys je ochranný, silný léčivý kámen. Je to kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici, dodává sílu, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavům vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství, zaručuje spolehlivost a přátelství.

Léčebné využití: snižuje horečky a bolesti hlavy, předchází migrénám, zlepšuje imunitní systém, působí protizánětlivě, příznivé účinky na žaludek, detoxikuje, posiluje zrak, potlačuje křeče, působí na dnu, harmonizuje meridiány.

Původ země: Arizona

Detailní popis kamene: tyrkys

Související produkty