ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Tyrkys přírodní Sleeping Beauty přívěsek Ag 925 P573

Tyrkys přírodní Sleeping Beauty přívěsek Ag 925 P573

Stříbrný přívěsek z unikátního přírodního tyrkysu, který pochází ze slavného naleziště Sleeping Beauty - Šípková Růženka v USA. Tyrkysy z tohoto dolu jsou vyhlášené svou nádhernou tyrkysovou modří, která nemá ve světě… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 24. 09.
Kód produktu:
X2SBTP573P
Vaše cena:
649 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tyrkys přírodní Sleeping Beauty přívěsek Ag 925 P573

Stříbrný přívěsek z unikátního přírodního tyrkysu, který pochází ze slavného naleziště Sleeping Beauty - Šípková Růženka v USA. Tyrkysy z tohoto dolu jsou vyhlášené svou nádhernou tyrkysovou modří, která nemá ve světě tyrkysů prakticky konkurenci. Šperky s tyrkysy ze "Šípkové Růženky" je obtížné sehnat, jsme proto rádi, že můžeme nabídnout alespoň tento jediný kousek! Velikost tyrkysu cca 2,6 cm a nádherně modrá barva činí z tohoto přívěsku opravdový skvost! Ag 925. V přírodě těžený tyrkys je dnes již poměrně vzácný, ze Sleeping Beauty obzvláště. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Tyrkys je ochranný, silný léčivý kámen. Kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici, dodává sílu, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství, zaručuje spolehlivost a přátelství.

Detailní popis kamene: tyrkys

Související produkty