ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPřívěsky stříbro

Vltavín přívěsek stříbro Ag 925 P1365

Vltavín přívěsek stříbro Ag 925 P1365

Stříbrný přívěsek s vltavínem. Velikost kamene cca 2,2 cm. Ag 925. Vltavín je považován za talisman štěstí. Vltavín je doplněn krásným broušeným olivínem, přívěsek je zpracovaný do krásného a jedinečného designového… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 26. 09.
Kód produktu:
X2MLDP1365P
Vaše cena:
1 449 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
GLS kurýrní službazdarma
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Vltavín přívěsek stříbro Ag 925 P1365

Stříbrný přívěsek s vltavínem. Velikost kamene cca 2,2 cm. Ag 925. Vltavín je považován za talisman štěstí. Vltavín je doplněn krásným broušeným olivínem, přívěsek je zpracovaný do krásného a jedinečného designového šperku. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Vltavín (Moldavit) je sklo tektického původu, který vznikl dopadem obrovského meteoritu na Zemi (konkrétně v německém kráteru Reis). Žárem, způsobeným dopadem tohoto tělesa, se roztavily okolní horniny a rozstříkly se do velké dálky, kde vznikla dnešní naleziště. Jedná se o vzácný "kámen", jehož zdroje se postupem času vytěžují a ztenčují.

Vltavín je kamenem štěstí a plodnosti. Umožňuje komunikaci s vyšším já, nejvyššími mistry a vesmírnými posly.  Zavede vás do vyšších dimenzí a umožní projít procesem růstu. Otevírá a čistí různé bloky a harmonizuje čakry. Urychluje duchovní růst. Položený na třetím oku se můžete pohybovat dopředu budoucností nebo zpět minulostí, abyste zmírnili současné trápení nebo pochopili smysl toho, co se odehrává mezi jednotlivými inkarnacemi. Dovolí vám cestovat do jiných životů. Pomůže vám zjistit, co je třeba udělat v tomto životě, aby jste předešli nepříjemným důsledkům. Pomáhá odprostit se od každodenních starostí - od strachu z budoucnosti a obav o peníze. Přináší inspiraci a nečekaná řešení, která vás vedou kupředu. Spouští mocné přívaly světelné energie směrem do těla a zvyšuje osobní vibrace.

Léčebné využití: učí hledat příčiny a zdroje nerovnováhy a tím pomáhá jejich uvolňování a následnému léčení. Vhodný jako pomůcka pro terapeuty a léčitele ke stanovení diagnózy.

Doporučení: Vltavín je křehký, proto by se neměl čistit solí.

Detailní popis vltavínu: vltavín

Související produkty