ÚvodŠperkyŠperky s kamenyPřívěskySrdíčka a andělé s úchytem

Ametyst přívěsek srdíčko pro harmonizaci čaker

Ametyst přívěsek srdíčko pro harmonizaci čaker

Okouzlující a láskyplný přívěsek s velkým ametystem ve tvaru srdce zasazeným do stříbřitého bižuterního kovu. Ametystové srdíčko je doplněno ozdobnou aplikací s barvami všech sedmi hlavních čaker, jež harmonizuje a… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 29. 04.
Kód produktu:
X2N-G-J176-01PP
Vaše cena:
149 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst přívěsek srdíčko pro harmonizaci čaker

Okouzlující a láskyplný přívěsek s velkým ametystem ve tvaru srdce zasazeným do stříbřitého bižuterního kovu. Ametystové srdíčko je doplněno ozdobnou aplikací s barvami všech sedmi hlavních čaker, jež harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i mysli. Ametyst je kamenem lásky, vášně a porozumění. Velikost přívěsku je cca 3,6 cm. Rámeček a závěs jsou ze stříbřitého bižuterního kovu. Nepřehlédnutelný a moderní šperk, který okouzlí opravdu každého.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Detailní popis kamene: ametyst

Související produkty