ÚvodŠperkyŠperky s kamenyPřívěsky

Tygří oko třpytivý fashion přívěsek v podobě sovy

Tygří oko třpytivý fashion přívěsek v podobě sovy

Atraktivní třpytivý přívěsek s přírodním tygřím okem ve tvaru okouzlující sovičky. Sova je odpradávna symbolem moudrosti. Tygří oko přitahuje peníze a bohatství. Tělo sovy tvoří velké oválné tygří oko, velikost je cca… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 02.
Kód produktu:
X2N-G-G884-B15-FFP
Vaše cena:
129 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tygří oko třpytivý fashion přívěsek v podobě sovy

Atraktivní třpytivý přívěsek s přírodním tygřím okem ve tvaru okouzlující sovičky. Sova je odpradávna symbolem moudrosti. Tygří oko přitahuje peníze a bohatství. Tělo sovy tvoří velké oválné tygří oko, velikost je cca 2,5 cm, hlavička je ze stříbřitého bižuterního kovu, očička jsou z broušených černých skleněných korálků. Nepřehlédnutelný a roztomilý šperk, který okouzlí opravdu každého.

Tygří oko ve Feng Shui využívá energii ohně, energii nadšení, vroucnosti, srozumitelnosti, osvícení a aktivity, emocí a vášně. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje reputaci obydlí a vlastní postavení v rámci rodiny.

Tygří oko je ochranný kámen. Nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou. Podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí, tok energie v těle a dodává sílu. Přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty. Potlačuje deprese.

Detailní popis kamene: Tygří oko

Související produkty