ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro s turmalíny

Turmalín prsten stříbro Ag 925 TR57

Turmalín prsten stříbro Ag 925 TR57

Nádherný stříbrný prsten s facetovanými turmalíny. Čtyři barevné turmalíny kapkového brusu, každý jiné barvy, jsou vyskládány do podoby půvabného čtyřlístku. Barevné turmalíny působí ve prospěch svého majitele… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
TURR57
Vaše cena:
899 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Turmalín prsten stříbro Ag 925 TR57

Nádherný stříbrný prsten s facetovanými turmalíny. Čtyři barevné turmalíny kapkového brusu, každý jiné barvy, jsou vyskládány do podoby půvabného čtyřlístku. Barevné turmalíny působí ve prospěch svého majitele, přinášejí radost, odstraňují stres a zvyšují sebedůvěru. Jemný, elegantní a díky vícebarevným turmalínům i nepřehlédnutelný šperk. Velikost části s turmalíny cca 1,3 cm.Velikost broušených turmalínů: 4 x cca 6 mm. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk, jehož konkrétní podoba je na úvodní fotografii v náhledu produktu. Ostatní fotografie jsou ilustrativní vyobrazení prstenů stejného designu, jen s jinou barvenou skladbou kamenů.

Turmalín je jedinečný kámen, nemá nikdy nepříznivý účinek, působí ve prospěch svého majitele a přináší mu radost. Pohlcuje negativní vibrace, odstraňuje stres, zlost, strach, je ochranným šamanským kamenem. Napomáhá pochopení sebe sama i druhých, zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled nad rozčilujícími situacemi.

Neznáte svou velikost prstenu? Jak ji změřit se dočtete zde.

Související produkty