ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Akvamarín broušený prsten stříbro Ag 925 R812

Akvamarín broušený prsten stříbro Ag 925 R812

Stříbrný prstýnek s nádherně modrým a čistým broušeným akvamarínem, mistrně zasazeným do stříbra, vás na první pohled okouzlí svou průzračně modrou barvou a svou čistou přírodní krásou. Kámen se vyznačuje překrásnou… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 21. 03.
Kód produktu:
AQFR812
Vaše cena:
799 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Akvamarín broušený prsten stříbro Ag 925 R812

Stříbrný prstýnek s nádherně modrým a čistým broušeným akvamarínem, mistrně zasazeným do stříbra, vás na první pohled okouzlí svou průzračně modrou barvou a svou čistou přírodní krásou. Kámen se vyznačuje překrásnou modří, navozující pocit pramínku průzračně čisté vody. Výbrus dodává šperku atraktivitu třpytivou hrou světla na hranách broušených plošek po obvodu kamene. Ag 925. Velikost kamene je cca 0,7 cm. Kupujete přímo vyobrazený šperk.  

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování, zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci.

Léčebné využití: zajišťuje dobré zdraví, mírní bolesti zubů, léčí oči, žaludek, jícen, čelisti, bolesti v krku, sennou rýmu, uvádí do rovnováhy štítnou žlázu, působí na svalovou hmotu.

Detailní popis účinků kamene: akvamarín

Související produkty