ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Herkimer diamant prsten stříbro Ag 925 R1689

Herkimer diamant prsten stříbro Ag 925 R1689

Nádherný prsten se vzácným křišťálovým herkimer "diamantem" ve stříbře vyzařuje silnou energii a posiluje účinky ostatních kamenů. Přináší svému majiteli pohodu, klid, uvolnění a radost. Velikost kamene cca 1,3 cm… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 25. 10.
Kód produktu:
X2HKDR1589P
Původní cena:
749 Kč
Ušetříte:
150 Kč −20%
Vaše cena:
599 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Herkimer diamant prsten stříbro Ag 925 R1689

Nádherný prsten se vzácným křišťálovým herkimer "diamantem" ve stříbře vyzařuje silnou energii a posiluje účinky ostatních kamenů. Přináší svému majiteli pohodu, klid, uvolnění a radost. Velikost kamene cca 1,3 cm, kámen je zasazen do stříbrného rámečku. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Herkimer diamant je vzácný druh křišťálu, který má dvojí ukončení krystalu, což činí tyto léčivé krystaly velmi výkonnými a jsou to tedy nejlepší krystaly pro léčení. Jsou to skvělé kameny pro čištění těla od toxinů a odstranění veškeré blokády v těle. Vzhledem k množství energie v tomto kameni lze překonat fyzické vyčerpání, jsou ideální pro ty, kteří trpí chronickou únavou a dalšími poruchami imunity.

Herkimer kameny jsou vynikající na uvolnění stresu a napětí a umožňují jejich majitel se uvolnit a cítit se pohodlně. V metafyzické rovině jsou nejsilnější ze všech křemenných léčivých kamenů. Obsahují velké množství energie  které mohou pomoci sladit a otevřít všechny čakry, odstranit všechny blokády a umožnit volně tekoucí duchovní energii po celém těle. Jsou zvláště užitečné při práci s korunní čakro a čakrou třetího oka. Umístění těchto drahých kamenů pod postelí napomáhá spánku bez nočních můr.

Herkimer diamanty jsou ve skutečnosti křemenné krystaly a ne diamanty. V USA jsou známé jako diamant z New Yorku, protože jeho jediné doly v Herkimeru , New York City. Důl je turistická atrakce, kde můžete hledat své vlastní Herkimer křemenné krystaly (Herkimer diamond). 

Herkimer diamanty mohou velmi dobře fungovat v kombinaci s jinými léčivými krystaly. Vzhledem k energii z těchto kamenů zesilují výhody všech ostatních krystalů.

Více o účincích tohoto nádherného kamene čtěte zde

Neznáte svou velikost prstenu? Jak ji změřit se dočtete zde.

Související produkty