ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Jantar prsten stříbro Ag 925 R589

Jantar prsten stříbro Ag 925 R589

Stříbrný prsten s krásným, velkým jantarem ve tvaru kruhu. Ag 925. Výrazný a atraktivní šperk díky medové barvě kamene, ale též i jeho velikosti cca 1,7 cm. Jantar se používá k dodání odvahy, klidu, trpělivosti a… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 22. 11.
Kód produktu:
AMBR589
Původní cena:
649 Kč
Ušetříte:
97 Kč −15%
Vaše cena:
552 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Jantar prsten stříbro Ag 925 R589

Stříbrný prsten s krásným, velkým jantarem ve tvaru kruhu. Ag 925. Výrazný a atraktivní šperk díky medové barvě kamene, ale též i jeho velikosti cca 1,7 cm. Jantar se používá k dodání odvahy, klidu, trpělivosti a harmonii a k podpoře pozitivního pohledu na život. Na prodej přímo vyobrazený šperk.

Jantar je velmi silný uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. V dřívějších dobách se často užíval k různým rituálům. Jantar pomáhá s trpělivostí a rozhodováním. Zvyšuje důvěru. Osamělým lidem přitahuje přátele a partnera. Zvyšuje přirozenou krásu nositele. Chrání děti. Uzemňuje, čistí čakry. Pomáhá při naplňování našich tužeb. Podporuje klid. Stimuluje paměť.

Léčebné užití: preventivně je jantar velmi účinným ochráncem zdraví na všech úrovních. udává se, že jantar napomáhá při léčbě krku, štítné žlázy, žaludku, jater, žlučníku, ledvin, močového měchýře, sleziny a kloubů. Jantar pomáhá ulevit při bolestech hlavy, uší a zubů, křečíchrevmatismu. Traduje se, že jantar pomáhá při impotenci a frigiditě. Posiluje oči. Držen v ruce snižuje horečku.

Detailní popis kamene: jantar

 

 

Související produkty