ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Kakoxen (Super 7) prsten stříbro Ag 925 R1378

Kakoxen (Super 7) prsten stříbro Ag 925 R1378

Stříbrný prsten s krásným ametystovým kakoxenem v AA kvalitě s nádhernými inkluzemi kakoxenu. Též zvaný Super 7 je ametystový kakoxen vzácným a silným léčivým kamenem. Atraktivní tvar kamene a bohaté, výrazně zlaté… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 25. 10.
Kód produktu:
X2CACR1378P
Původní cena:
999 Kč
Ušetříte:
200 Kč −20%
Vaše cena:
799 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Kakoxen (Super 7) prsten stříbro Ag 925 R1378

Stříbrný prsten s krásným ametystovým kakoxenem v AA kvalitě s nádhernými inkluzemi kakoxenu. Též zvaný Super 7 je ametystový kakoxen vzácným a silným léčivým kamenem. Atraktivní tvar kamene a bohaté, výrazně zlaté inkluze kokaxenitu ve fialové barvě ametystu z tohoto prstenu činí výjimečný šperk. Velikost kamene cca 1,5 cm. Kakoxen je vzácný kámen, jehož naleziště jsou již téměř vytěžena. Ag 925. Na prodej přímo vyobrazený kus.

Ametystový kakoxen je znám pod názvy "Super 7", "Svatých 7" nebo "Kámen melodií". "Super 7" je kombinací sedmi různých minerálů: ametystu, horského křišťálu, záhnědy, rutilu, goethitu, lepidokrokitu a kakoxenu (občas se v něm ještě vyskytují inkluze hematitu). Ametystový kakoxen zesiluje vibrace ostatních kamenů v jeho blízkosti. Čistí především kournní čakru, ale lze ho naprogramovat pro všechny čakry. Je to univerzální léčivý kámen. Ametystový kakoxen nám napomáhá cítit jistotu v sebe i své okolí a práci. Zvyšuje duševní uvědomění a intuici. Ametyst ochraňuje a uklidňuje, záhněda uzemňuje, horský křišťál a rutil zesilují okolní energie, goethit zlepšuje naše vyjadřování, lepidokrokit čistí naši mysl a usnaďnuje nabývaní nových znalostí,kakoxen vytváří nové myšlenky a zároveň nám usnaďnuje vidět pozitivní věci. Silná kombinace všech těchto kamenů vytváří jako celek ještě silnější vibrace, které léčí tělo, mysl a ducha.

Související produkty