ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Opál etiopský prsten stříbro Ag 925 LS 515 M

Opál etiopský prsten stříbro Ag 925 LS 515  M

Opál etiopský prsten stříbro Ag 925 LS 515 M

Krásně gravírovaný stříbrný prsten s velkým oválným etiopským opálem v modro-zeleném tónu s krásnou hrou barev především červené a zelené barvy. Působivý a elegantní šperk, od pohledu navozující radost a pocity… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 23. 11.
Kód produktu:
OPER LS 515 M
Vaše cena:
1 149 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Opál etiopský prsten stříbro Ag 925 LS 515 M

Krásně gravírovaný stříbrný prsten s velkým oválným etiopským opálem v modro-zeleném tónu s krásnou hrou barev především červené a zelené barvy. Působivý a elegantní šperk, od pohledu navozující radost a pocity harmonie. Etiopské opály oproti australským opálům doslova hýří až neonově zářivými odlesky barev. Ačkoliv na první pohled na to nevypadají, ohňostroj barev, který z opálu v tomto prstenu vytryskne při každém pohybu vaší ruky, okouzlí nejen vás, ale celé vaše okolí. Stříbro Ag 925. Velikost části s kamenem cca  1,4 cm, velikost opálu cca 0,9 cm.

Ilustrativní vyobrazení. Etiopské opály se obtížně fotí, proto je zde jen ilustarstativní fotografie. Obdržíte šperk ve stejné kvalitě stříbrného provedení s s pečlivě vybraným kamenem srovnatelné kvality, jehož hra barev se však může v závislosti na úhlu dopadu světla mírně lišit od ilustrativního vzorku. 

Etiopský opál je kamenem srdečnosti a přívětivosti. Rozpouští zábrany, stud a ostýchavost. Podporuje náklonnost, velkorysost a vcítění se do druhých. Činní svého majitele přívětivějším a otevřeným v myšlení i jednání. Učí nesobeckému jednání, lásce a nenásilí. Vnáší do našeho života pocit lehkosti. Pomáhá zapomenout na naše starosti a vyjádřit sami sebe více otevřeně. Uzdravuje přílišné emoce. Rozpouští staré, již překonané vzorce chování a pomáhá nám vyvářet nové myšlenky a koncepty. Opál je kamenem naděje, velkého úspěchu a pro věrné milence též kamenem lásky.

Léčebné využití: Udává se, že opál napomáhá při léčbě  srdce, problémů plic a sleziny. Má prý vliv na zklidnění podrážděné pokožky. Často se uvádí, že opál pomáhá konvenční léčbě při diabetes a hypoglykémii. Pomáhá při čištění a aktivaci základní čakry. Mimořádně účinný při bolestech hlavy.

Detailní popis kameneopál

Související produkty