ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Opál etiopský prsten stříbro Ag 925 R960

Opál etiopský prsten stříbro Ag 925 R960

Moderní a elegantní stříbrný prsten s broušeným oválným etiopským opálem v zeleno červeném tónu s krásnou hrou barev především červené  a zelené barvy. Působivý a elegantní šperk, od pohledu navozující radost a pocity… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 22. 11.
Kód produktu:
EOFR960
Původní cena:
1 099 Kč
Ušetříte:
165 Kč −15%
Vaše cena:
934 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Opál etiopský prsten stříbro Ag 925 R960

Moderní a elegantní stříbrný prsten s broušeným oválným etiopským opálem v zeleno červeném tónu s krásnou hrou barev především červené  a zelené barvy. Působivý a elegantní šperk, od pohledu navozující radost a pocity harmonie. Etiopské opály oproti australským opálům doslova hýří až neonově zářivými odlesky barev. Ačkoliv na první pohled na to nevypadají, ohňostroj barev, který z opálu v tomto prstenu vytryskne při každém pohybu vaší ruky, okouzlí nejen vás, ale celé vaše okolí. Stříbro Ag 925. Velikost dubletu etiopského opálu cca 1 cm. Kupujete přáímo vyobrazený šperk.

Etiopský opál je kamenem srdečnosti a přívětivosti. Rozpouští zábrany, stud a ostýchavost. Podporuje náklonnost, velkorysost a vcítění se do druhých. Činní svého majitele přívětivějším a otevřeným v myšlení i jednání. Učí nesobeckému jednání, lásce a nenásilí. Vnáší do našeho života pocit lehkosti. Pomáhá zapomenout na naše starosti a vyjádřit sami sebe více otevřeně. Uzdravuje přílišné emoce. Rozpouští staré, již překonané vzorce chování a pomáhá nám vyvářet nové myšlenky a koncepty. Opál je kamenem naděje, velkého úspěchu a pro věrné milence též kamenem lásky.

Léčebné využití: Udává se, že opál napomáhá při léčbě  srdce, problémů plic a sleziny. Má prý vliv na zklidnění podrážděné pokožky. Často se uvádí, že opál pomáhá konvenční léčbě při diabetes a hypoglykémii. Pomáhá při čištění a aktivaci základní čakry. Mimořádně účinný při bolestech hlavy.

Detailní popis kameneopál

Související produkty