ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Růženín prsten stříbro Ag 925 R1107

Růženín prsten stříbro Ag 925 R1107

Stříbrný prsten s růženínem. Ag 925. Krásný velký kabošon růženínu vás okouzlí svou něžnou barvou. Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Díky velikosti kamene cca 2,0 cm a způsobu vsazení do stříbra budete mít… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 22. 08.
Kód produktu:
X2RQZR1107P
Vaše cena:
699 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč

Zvolte variantu:

Růženín prsten stříbro Ag 925 R1107

Stříbrný prsten s růženínem. Ag 925. Krásný velký kabošon růženínu vás okouzlí svou něžnou barvou. Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Díky velikosti kamene cca 2,0 cm a způsobu vsazení do stříbra budete mít nepřehlédnutelný a nevšední prsten. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Růžová barva je barvou nové lásky, nové romantiky a nových vztahů. Podporuje smyslnost, může pomoci překonat zármutek, zlepšit péči o druhé a schopnost druhým dávat lásku.
Růženín je kamenem bezpodmínečné lásky, podporuje energii soucitu, něhy a porozumění. Harmonizuje srdeční čakru, tiší citové rány, obavy a zlob. Podporuje přirozenou lásku mezi partnery, schopnost ji dávat a přijímat. Růženín je tradičním talismanem vztahů partnerských, rodinných a přátelských.

Růženín nás učí trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.

Léčebné užití: pomáhá tišit strach, stres a obavy. Je velmi vhodný pro děti. Pomáhá potlačit apatii. Je talismanem vhodným pro dlouhodobá onemocnění.
Růženín se v antice používal jako součást obličejových masek pro zkrášlování. Egypťané jej používali k čištění pleti a zmírnění vrásek.
 
Detailní popis kamene: růženín

Neznáte svou velikost prstenu? Jak ji změřit se dočtete zde.

Související produkty