ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Safír prsten gravírovaný stříbro Ag 925 LU 1027

Safír prsten gravírovaný stříbro Ag 925 LU 1027

Půvabný a jemně provedený, přesto výrazný, bohatě gravírovaný stříbrný prstýnek se safírem. Safír je kamenem moudrosti, přináší klid a ochraňuje lásku. Ručně vyráběný šperk. Velikost části s kamenem cca 1,2 cm, velikost… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 22. 11.
Kód produktu:
SAPR1027
Původní cena:
549 Kč
Ušetříte:
82 Kč −15%
Vaše cena:
467 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Safír prsten gravírovaný stříbro Ag 925 LU 1027

Půvabný a jemně provedený, přesto výrazný, bohatě gravírovaný stříbrný prstýnek se safírem. Safír je kamenem moudrosti, přináší klid a ochraňuje lásku. Ručně vyráběný šperk. Velikost části s kamenem cca 1,2 cm, velikost kamene cca 0,7 - 0,8 cm. Ag 925. Ilustrativní vyobrazení, barva a kresba kamene se může od doprovodného snímku odlišovat.

Safír je kamenem moudrosti, přináší klid, ochraňuje lásku, podporuje věrnostSafír je kamenem moudrosti, přináší klid, ochraňuje lásku, podporuje věrnost. Přitahuje bohatství a prosperitu. Potlačuje depresi a udržuje rovnováhu v těle. Umožňuje soustředění, uklidňuje mysl, zbavuje nežádoucích myšlenek a napětí. Potlačuje depresi a duchovní zmatek. Odstraňuje zklamání.

Léčebné užití safíru: udává se, že safír posiluje zrak, pomáhá snížit horečku, je nápomocný při krvácení z nosu, posiluje cévy, pomáhá pří léčbě štítné žlázy. Často se uvádí, že safír je skvělým kamenem pro detoxikaci, traduje se, že safír pomáhá regulovat činnost žláz. Safír je skvělým kamenem pro hyperaktivní děti, protože uklidňuje přílišnou aktivitu. V zaměstnání safír pomáhá potlačit a utlumit stres.

Země původu: Indický kámen v barvě safíru

Detailní popis kamene: safír

Související produkty