ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Serafinit prsten stříbro Ag 925 R480

Serafinit prsten stříbro Ag 925 R480

Stříbrný prsten s nádherným přírodním serafinitem. Atraktivně tvarovaný šperk je osazen velkým, krásně vykresleným Andělským kamenem serafinitem má silný účinek na srdeční čakru, otevírá vaše srdce lásce a pomáhá najít… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 25. 10.
Kód produktu:
X2SRPR480P
Původní cena:
749 Kč
Ušetříte:
150 Kč −20%
Vaše cena:
599 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Serafinit prsten stříbro Ag 925 R480

Stříbrný prsten s nádherným přírodním serafinitem. Atraktivně tvarovaný šperk je osazen velkým, krásně vykresleným Andělským kamenem serafinitem má silný účinek na srdeční čakru, otevírá vaše srdce lásce a pomáhá najít cestu ke změnám va vašem životě. Ag 925. Nepřehlédnutelný kámen nejen díky kresbě připomínající peříčka, ale i díky velikosti cca 2,5 cm. Kupujete přímo vyobrazený šperk. Novinka v naší nabídce!

Serafinit (též zvaný "Kámen andělů)- tento jedinečný, nádherně zbarvený kámen, je vynikajícím pomocníkem zejména při samoléčení. Je též kamenem duchovního osvícení. Umožňuje navázat spojení s andělskou říší. Pomáhá svému majiteli nechat se vést hlasem svého srdce a má velmi silný a citlivý očistný účinek na srdeční čakru, kterou otevírá lásce. Vyzvedne vás k vyšším duchovním vibracím. Ochraňuje vaše tělo a to i při meditacích a astrálních cestách. Ukazuje, jaký pokrok jste již v životě učinili a pomáhá vám najít cestu ke konečným změnám a úplnému naplnění.

Léčené využití: je vhodným pomocníkem pro uvolnění svalového napětí, k potlačení zimnice a jako talisman při snižování tělesné hmotnosti. Tradičně byl serafinit používán jako amulet proti hadímu uštknutí.

Detailní popis kamene: serafinit 

Související produkty