ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Smaragd prsten stříbro Ag 925 LU 1440

Smaragd prsten stříbro Ag 925 LU 1440

Smaragd prsten stříbro Ag 925 LU 1440

Půvabný a jemně provedený, přesto výrazný, bohatě gravírovaný stříbrný prsten se špičatě oválným smaragdem. Nechte se okouzlit nejen krásou jeho sytě zelené barvy, neboť smaragd je kamenem štěstí, věrnosti a úspěšné… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 24. 01.
Kód produktu:
EMER1440
Vaše cena:
549 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Smaragd prsten stříbro Ag 925 LU 1440

Půvabný a jemně provedený, přesto výrazný, bohatě gravírovaný stříbrný prsten se špičatě oválným smaragdem. Nechte se okouzlit nejen krásou jeho sytě zelené barvy, neboť smaragd je kamenem štěstí, věrnosti a úspěšné lásky. Ručně vyrobený šperk s atraktivní rozdvojenou obroučkou v části s kamenem. Velikost části se smaragdem cca 1,4 cm, samotný kámen je velký cca 0,8 cm. Ag 925. Ilustrativní vyobrazení, barva a kresba kamene se může od doprovodného snímku odlišovat.

Smaragd je kamenem úspěšné lásky. Přivolává věrnost a štěstí. Partnerské vztahy udržuje v rovnováze, uklidňuje city a zajišťuje fyzickou i duševní rovnováhu. Posiluje paměť, zvyšuje vnímavost, ovlivňuje vědomou i podvědomou mysl. Uděluje veškeré vědění minulosti, současnosti a budoucnosti. Ochraňuje před kouzly a negativitou. Podnikatelům přináší dobré obchody a zvyšuje odbyt.

Léčebné využití: blahodárně působí na zrak, unavené oči, obnovuje normální vidění, pomáhá při šedém zákalu, detoxikuje játra, regeneruje, uklidňuje nervy, snižuje horečku, potlačuje infekce všeho druhu, pomáhá léčit páteř, svaly, revmatické potíže, cukrovku, zvyšuje imunitu, reguluje krevní tlak a činnost zažívacích orgánů. Dokáže pomáhat při léčbě zhoubných nádorů.

Země původu: Indický kámen v barvě smaragdu

Více o kameni smaragd

Související produkty