ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Sugilit prsten stříbro Ag 925 R14

Sugilit prsten stříbro Ag 925 R14

Stříbrný prsten s unikátním sugilitem, s neobvykle krásnou kresbou a barvou. Ag 925. Sugilit, známý též jako luvulit, je velmi vzácným drahým kamenem. Dostal se do povědomí teprve nedávno, stal se vyhledávaným kamenem… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 05.
Kód produktu:
SGLR14
Vaše cena:
1 499 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Sugilit prsten stříbro Ag 925 R14

Stříbrný prsten s unikátním sugilitem, s neobvykle krásnou kresbou a barvou. Ag 925. Sugilit, známý též jako luvulit, je velmi vzácným drahým kamenem. Dostal se do povědomí teprve nedávno, stal se vyhledávaným kamenem pro šperkařství a vzhledem k jeho ojedinělému výskytu, je kamenem velmi vzácným a ceněným. Je to jeden z hlavních kamenů lásky.
Vzhledem k velikosti kamene cca 1,2 x 1,1 cm společně s jeho nádhernou barvou a kresbou budete mít nepřehlédnutelný šperk pro každou příležitost. Kupujete přímo vyobrazený šperk. 

Sugilit chrání svého majitele pře všemi šoky, zklamáními a traumaty. Pomáhá citlivým lidem před propadáním malomyslnosti. Dokáže vnést světlo a lásku i do nejčernější situace. Napomáhá odpouštění, potlačuje nepřátelství, odstraňuje problémy v mezilidských vztazích. Nachází zdroje naší nerovnováhy. Pomáhá pohlédnout do tváře nepříjemným prožitkům. Potlačuje pocit lítosti, smutku a strachu. Učí nás odpouštět sami sobě. Přináší pozitivní myšlení. Vyhání z těla veškerou negativní energii a vnáší do těla i ducha silnou léčivou energii. Při meditaci zvyšuje uvědomění duchovního světa. Přináší moudrost. 

Detailní popis kamene sugilit

Neznáte svou velikost prstenu? Jak ji změřit se dočtete zde.

Související produkty