ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Topaz bílý prsten stříbro Ag 925 R26

Topaz bílý prsten stříbro Ag 925 R26

Moderní a elegantně provedený, přesto nepřehlédnutelný, stříbrný prsten s přírodním bílým topazem ochraňuje proti všem druhům negativity, mírní strach, vztek a potlačuje smutek. Prstýnek je osazen topazem oválného… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 20. 12.
Kód produktu:
X2NWTR26P
Vaše cena:
699 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 79 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Topaz bílý prsten stříbro Ag 925 R26

Moderní a elegantně provedený, přesto nepřehlédnutelný, stříbrný prsten s přírodním bílým topazem ochraňuje proti všem druhům negativity, mírní strach, vztek a potlačuje smutek. Prstýnek je osazen topazem oválného brusu, který mu dává diamantově jiskřivý vzhled. Velikost topazu cca 0,9 cm. Ag 925. Ilustrativní vyobrazení, obdržíte šperk s kamenem ve stejné velikosti a srovnatelné kvalitě a barvě.

Topaz je ochranný kámen proti všem druhům negativity. Mírní strach, vztek a depresi. Zabraňuje náměsíčnosti a nočním můrám. Přináší radost a hojnost, upevňuje zdraví, zaměřuje energii tam, kde je to třeba, uklidňuje, dobíjí, motivuje, přináší pravdu a odpuštění, též přízeň osudu zajišťující úspěšné dosažení stanovených cílů. Je kamenem lásky, majiteli pomůže být otevřený a dosáhnout vnitřní moudrosti, vhodný pro umělce.

Neznáte svou velikost prstenu? Jak ji změřit se dočtete zde.

Související produkty