ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyPrsteny stříbro

Topaz žlutý Lemon prsten stříbro Ag 925 R181

Topaz žlutý Lemon prsten stříbro Ag 925 R181

Nádherný a výrazný stříbrný prsten s velkým žlutým, tzv. Lemon topazem ochraňuje proti všem druhům negativity, mírní strach, vztek a potlačuje smutek. Prsten je osazen velkým, bohatě broušeným topazem briliantového… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
LMTR181
Vaše cena:
1 299 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
DPD - PrivateDPD - Privatezdarma
UloženkaUloženkazdarma
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Topaz žlutý Lemon prsten stříbro Ag 925 R181

Nádherný a výrazný stříbrný prsten s velkým žlutým, tzv. Lemon topazem ochraňuje proti všem druhům negativity, mírní strach, vztek a potlačuje smutek. Prsten je osazen velkým, bohatě broušeným topazem briliantového brusu, který mu dává velmi elegantní vzhled. Topaz o velikosti cca 1,1 cm je zasazen ve stříbrném rámečku o výšce 6 mm. Elegantně tvarovaná obroučka s ladnou křivkou podtrhuje vyjímečnost tohoto výrazného prstenu. Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený, unikátní šperk.

Topaz je ochranný kámen proti všem druhům negativity. Mírní strach, vztek a depresi. Zabraňuje náměsíčnosti a nočním můrám. Přináší radost a hojnost, upevňuje zdraví, zaměřuje energii tam, kde je to třeba, uklidňuje, dobíjí, motivuje, přináší pravdu a odpuštění, též přízeň osudu zajišťující úspěšné dosažení stanovených cílů. Je kamenem lásky, majiteli pomůže být otevřený a dosáhnout vnitřní moudrosti, vhodný pro umělce.

Neznáte svou velikost prstenu? Jak ji změřit se dočtete zde.

Související produkty