ÚvodVýprodej

Tyrkys prsten stříbro Ag 925 R574

Tyrkys prsten stříbro Ag 925 R574

Výrazný a velmi elegantní stříbrný prsten s kousky přírodního tyrkysu, spojovaných mědí do jednoho působivého velkého kabošonu tyrkysově modré barvy ve tvaru kruhu. Tento typ šperků získává ve světě na velké oblibě z… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Kód produktu:
X2BCTR574P
Původní cena:
899 Kč
Ušetříte:
300 Kč −33%
Vaše cena:
599 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tyrkys prsten stříbro Ag 925 R574

Výrazný a velmi elegantní stříbrný prsten s kousky přírodního tyrkysu, spojovaných mědí do jednoho působivého velkého kabošonu tyrkysově modré barvy ve tvaru kruhu. Tento typ šperků získává ve světě na velké oblibě z důvodu stále rostoucí ceny jednolitých kusů přírodního tyrkysu. Takto vytvářené kabošony jsou jednou z mála možností, jak si dnes pořídit šperk s tyrkysem za relativně dostupnou cenu. Tyrkys ve špercích nosí štěstí a podporuje lásku. Působí proti depresi, strachu a stavům vyčerpání. Velikost kamene cca 1,8 cm - exkluzivní a výrazný šperk, který na vaší ruce opravdu nikdo nepřehlédne! Ag 925. Kupujete přímo vyobrazený šperk. 

Měď je od nepaměti používáná jako silný léčivý prostředek v mnoha kulturách po celém světě. První zmínka o léčivých účincích mědi je již na egyptském papyru z období 2600 až 2200 let před Kristem. 

Tyrkys je ochranný, silný léčivý kámen. Je to kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici, dodává sílu, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavům vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství, zaručuje spolehlivost a přátelství.

Léčebné využití: snižuje horečky a bolesti hlavy, předchází migrénám, zlepšuje imunitní systém, působí protizánětlivě, příznivé účinky na žaludek, detoxikuje, posiluje zrak, potlačuje křeče, působí na dnu, harmonizuje meridiány.

Detailní popis kamene: tyrkys

Související produkty