ÚvodVýprodej

Zkamenělá dinosauří kost prsten Ag 925 R385

Zkamenělá dinosauří kost prsten Ag 925 R385

Zajímavý a výrazný stříbrný prsten s vzácnou zkamenělou dinosauří kostí. Ag 925. Tato fosilie v sobě ukrývá sílu, která vychází z jejího názvu. Je tvořena zkamenělými zbytky dinosaurů. Velikost kamene je cca 2,2 cm… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Kód produktu:
X2DNOR385P
Původní cena:
899 Kč
Ušetříte:
400 Kč −44%
Vaše cena:
499 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Zkamenělá dinosauří kost prsten Ag 925 R385

Zajímavý a výrazný stříbrný prsten s vzácnou zkamenělou dinosauří kostí. Ag 925. Tato fosilie v sobě ukrývá sílu, která vychází z jejího názvu. Je tvořena zkamenělými zbytky dinosaurů. Velikost kamene je cca 2,2 cm. Jedná se o atraktivní šperk, na ruce nepřehlédnutelný, který svému majiteli dodá osobitost. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Obecně jsou některé organické materiály považovány za drahé kameny, i když název jejich složení neodpovídá. Patří mezi ně např. jantar, kosti, korál, perly, slonovina, meterority, sopečné sklo (obsidián, vltavín) aj. Mezi mineralizované organické materiály, které byly zahrnuty do drahých kamenů, patří např. dinosauří kost, zkamenělé dřevo, amolit a amonit a další. Nazývají se též organické drahé kameny.
Barva každého kusu se liší v závislosti od prostředí, kde byly fosilie nalezeny, tj. zda ve vodě nebo mimo ni. Mezi minerály, které se dostávají do pórů kostí, patří např. kalcit, křemen nebo achát, které se pak podílí na tvorbě krásných barev.  
Existuje několik způsobů, jak zkamenělé dinosauří kosti vznikly. Jedním z nich je zaplnění porézní kosti různými minerály, které ovlivňují nejen barvu, vzhled povrchu, lesk, ale např. i tvrdost, která se pohybuje od 3,5 do 7. Dalším faktorem ovlivňujícím vznik zkameněliny je vystavení kosti horkým kapalinám a působení vulkanických plynů.

Metafyzické vlastnosti: zkamenělá dinosauří kost je považována za „kámen paměti“ a za starověký „kámen vědomostí či poznatků“. Souvisí s planetami Marsem a Saturnem, dinosauří kost zvyšuje energii a podporuje instinkty pro přežití stejně jako komunikační schopnosti. Používá se k tišení strachu, obav, úzkosti a k posílení schopnosti dělat správná rozhodnutí.

Léčivé užití: obecně se věří, že je dinosauří kost prospěšná pro organismus jako celek, zejména pokud člověk trpí jakýmkoliv onemocněním nebo slabostí. Dinosauří kost se používá k urychlení zotavení a zvýšení energie.

Energie je projektivní – svému majiteli energii dodává, do okolí vyzařuje mužskou energii jang, která zosobňuje rozum, tvořivou sílu a průbojnost. Čistí a dobíjí se energií slunečních paprsků.   

Tradičně byly dinosauří kosti používány jako talismany a amulety, zejména aby ochránily lovce, vojáky obdařily velkou sílou a energií a za tím účelem se jimi zdobily i zbraně.  
Přirazen je zejména lidem narozeným ve znamení Raka a Lva.
Dinosauří kost je spojena s vnímáním, hlubokou intuicí a schopností předvídat, což pomáhá zejména lidem narozeným ve znamení Raka a lidem narozeným ve znamení Lva je částečně potlačena jejich tvrdohlavost a posíleny produktivní emoce, jako odhodlání a ambice.
Harmonizuje čakru Třetího oka (čelní).

Neznáte svou velikost prstenu? Jak ji změřit se dočtete zde.

Související produkty