ÚvodEsoterikaKyvadla a esoterikaPyramidy, koule, vajíčka

Avanturín zelený vajíčko

Avanturín zelený vajíčko

Krásné vajíčko vybroušené ze zeleného avanturínu.  Vajíčka se vyrábějí z větších kusů krystalů, většinou jsou jednolitá, ale někdy mohou mít i malé trhlinky, zejména, jsou-li broušena ručně. Tyto trhlinky nikterak… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 01.
Kód produktu:
X2EGGAVA4,5P
Vaše cena:
299 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Avanturín zelený vajíčko

Krásné vajíčko vybroušené ze zeleného avanturínu. 

Vajíčka se vyrábějí z větších kusů krystalů, většinou jsou jednolitá, ale někdy mohou mít i malé trhlinky, zejména, jsou-li broušena ručně. Tyto trhlinky nikterak nesnižují kvalitu vajíčka. Krystaly ve tvaru vejce spoutávají a modelují energie. Pomáhají najít a uvolnit (odstranit) energetické blokády v těle. Protáhlejší konec vajíčka lze použít jako masážní pomůcku zejména vhodný pro reflexologii a akupresuru. Vajíčko, svírané v dlani, účinně odbourává stres a navozuje pocit klidu a harmonie.

Avanturín je kamenem štěstí, prosperity a bohatství, posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost a povzbuzuje tvořivost. Je talismanem pro klidný spánek a potlačení úzkosti.

Zelený avanturín ve Feng Shui využívá energii dřeva, energii růstu, rozvoje, nových začátků, výživy a zdraví. Pomáhá zvýšit vitalitu a přináší hojnost. Stromeček štěstí ze zeleného avanturínu je vhodný do každé místnosti, kde se jí, do pokoje malého dítěte nebo tam, kde začíná nějaký nový projekt. Energie dřeva je tradičně spojována s východní a jihovýchodní částí místnosti, bytu nebo domu. Upevňuje rodinu, zdraví, prosperitu a hojnost.

Avanturín se používá pro uklidňující energii, která vede k harmonii, tiší nervozitu, hněv a podráždění a tlumí stres každodenního života. Je kamenem štěstí, talismanem pro klidný spánek a potlačení úzkosti. Je vhodný k podpoře optimismu, radosti a naděje, k hledání nového směru a nových cílů.  

Detailní popis kamene avanturín
Ilustrativní vyobrazení, jednotlivé produkty se od něj výrazně lišit především barevným odstínem, strukturou a kresbou kamene.
Vajíčko ze zeleného avanturínu je dodáváno bez stojánku. 

Související produkty