ÚvodEsoterikaKyvadla a esoterikaPyramidy, koule, vajíčka

Jadeit bílý vajíčko

Jadeit bílý vajíčko

Krásné vajíčko vybroušené z bílého jadeitu.  Vajíčka se vyrábějí z větších kusů krystalů, většinou jsou jednolitá, ale někdy mohou mít i malé trhlinky, zejména, jsou-li broušena ručně. Tyto trhlinky nikterak nesnižují… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 25. 03.
Kód produktu:
X2EGGJAD4,5P
Původní cena:
299 Kč
Ušetříte:
45 Kč −15%
Vaše cena:
254 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Jadeit bílý vajíčko

Krásné vajíčko vybroušené z bílého jadeitu. 

Vajíčka se vyrábějí z větších kusů krystalů, většinou jsou jednolitá, ale někdy mohou mít i malé trhlinky, zejména, jsou-li broušena ručně. Tyto trhlinky nikterak nesnižují kvalitu vajíčka. Krystaly ve tvaru vejce spoutávají a modelují energie. Pomáhají najít a uvolnit (odstranit) energetické blokády v těle. Protáhlejší konec vajíčka lze použít jako masážní pomůcku zejména vhodný pro reflexologii a akupresuru. Vajíčko, svírané v dlani, účinně odbourává stres a navozuje pocit klidu a harmonie.

Jadeit je starodávným, posvátným kamenem, jenž přitahuje lásku, peníze, prodlužuje život, pomáhá při obchodních jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl.

Léčebné využití: udává se, že jadeit pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Jadeit se tradičně používá jako talisman pro zvýšení plodnosti a pro snadný porod. 

Detailní popis kamene: jadeit

Ilustrativní vyobrazení, jednotlivé produkty se od něj výrazně lišit především barevným odstínem, strukturou a kresbou kamene.

Vajíčko z jadeitu je dodáváno bez stojánku. 

Související produkty