ÚvodEsoterikaKyvadla a esoterikaPyramidy, koule, vajíčka

Jantar pyramida

Jantar pyramida

Pyramida z rekonstruovaného jantaru. Pyramidy byly a jsou nástroje pro zacházení s kosmickou energií. Odvádí negativní energii, odblokovávají čakry, doplňují vibrační energii. Vhodné pro meditace a rituály k vyvolání… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Jantar pyramida

Pyramida z rekonstruovaného jantaru.

Pyramidy byly a jsou nástroje pro zacházení s kosmickou energií. Odvádí negativní energii, odblokovávají čakry, doplňují vibrační energii. Vhodné pro meditace a rituály k vyvolání vizí. Zvyšují účinky jiných krystalů. 

Jantar je velmi silný uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. V dřívějších dobách se často užíval k různým rituálům. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním. Zvyšuje důvěru. Osamělým lidem přitahuje přátele a partnera. Zvyšuje přirozenou krásu nositele. Chrání děti. Uzemňuje, čistí čakry. Pomáhá při naplňování našich tužeb. Podporuje klid. Stimuluje paměť.

Léčebné užití: preventivně je velmi účinným ochráncem zdraví na všech úrovních. Léčí krk, štítnou žlázu, žaludek, játra, žlučník, ledviny, močový měchýř, slezinu, klouby. Ulevuje při bolestech hlavy, uší a zubů, křečíchrevmatismu. Pomáhá při impotenci a frigiditě. Posiluje oči. Držen v ruce snižuje horečku.

Detailní popis kamene: jantar

 

Související produkty