ÚvodEsoterikaKyvadla a esoterikaPyramidy, koule, vajíčka

Lepidolit vajíčko

Lepidolit vajíčko

Krásné vajíčko vybroušené z lepidolitu.  Vajíčka se vyrábějí z větších kusů krystalů, většinou jsou jednolitá, ale někdy mohou mít i malé trhlinky, zejména, jsou-li broušena ručně. Tyto trhlinky nikterak nesnižují… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 01.
Kód produktu:
X2EGGLEP4,5P
Vaše cena:
299 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Lepidolit vajíčko

Krásné vajíčko vybroušené z lepidolitu. 

Vajíčka se vyrábějí z větších kusů krystalů, většinou jsou jednolitá, ale někdy mohou mít i malé trhlinky, zejména, jsou-li broušena ručně. Tyto trhlinky nikterak nesnižují kvalitu vajíčka. Krystaly ve tvaru vejce spoutávají a modelují energie. Pomáhají najít a uvolnit (odstranit) energetické blokády v těle. Protáhlejší konec vajíčka lze použít jako masážní pomůcku zejména vhodný pro reflexologii a akupresuru. Vajíčko, svírané v dlani, účinně odbourává stres a navozuje pocit klidu a harmonie.

Lepidolit je uklidňující kámen vhodný k odbourávání stresů každodenního života. Tiší vztek, hněv a další negativní emoce. Pozvedává psychické vědomí. Přitahuje štěstí svému nositeli. Podporuje lásku, uklidňuje vztahy narušené emocemi a pomáhá usmíření mezi milenci. Odstraňuje elektromagnetické znečištění (měl by ležet na počítačích, kde účinně pohlcuje škodlivé záření). Účinně odstraňuje bloky a jejich příčiny. Používá se ke zmírnění stresu a depresí. Potlačuje utkvělé myšlenky, odstraňuje malomyslnost a překonává nespavost. Stabilizuje výkyvy nálad a návaly strachu nebo paniky. Pomáhá překonávat všechny citové i fyzické závislosti včetně anorexie. Pomáhá k nezávislosti a dosažení stanovených cílů. Svému majiteli přináší hluboké citové vyléčení.

Léčebné využití: lokalizuje místa nerovnováhy (přiložen na místo nerovnováhy, začne lehce vibrovat). Lepidolit má přinášet úlevu při alergiích. Udává se, že posiluje imunitní systém, pomáhá při vyčerpání, potlačuje bolest zad, překonává kloubní problémy. Kůži zbavuje jedovatých látek.

Detailní popis kamene lepidolit

Ilustrativní vyobrazení, jednotlivé produkty se od něj výrazně lišit především barevným odstínem, strukturou a kresbou kamene.

Lepidolité vajíčko je dodáváno bez stojánku. 

Související produkty