ÚvodVše o kamenechNovinkyRozdáváme 400 čakrových Buddha náramků!

Rozdáváme 400 čakrových Buddha náramků!

Ano, je to tak - opět rozdáváme náramky z polodrahokamů, tentokrát 400 kusů nádherných čakrových Buddha náramků, každý v hodnotě 199 Kč! Za stejný náramek v konkurenčních obchodech zaplatíte dokonce 249,- Kč - u nás jej MÁTE ZDARMA!.

Pro získání náramku ZDARMA stačí na našem e-shopu www.nefertitis.cz nakoupit během akce "Rozdáváme tisíc náramků" zboží v hodnotě 700 a více Kč a náramek zdarma je Váš!

Pravidla akce:

Doba trvání akce:

Akce "Rozdáváme tisíc náramků" je časově omezena od 14. května 2018 do 30. června 2018 nebo do vyčerpání zásob náramků zdarma, pokud tento stav nastane dříve, než je datum oficiálního ukončení akce.

Pravidla pro získání náramku zdarma:

Podmínkou pro získání náramku zdarma je nákup zboží na www.nefertitis.cz v hodnotě 700 Kč, do této hodnoty se nezapočítává cena dopravy a případného dobírečného. To znamená například, že je třeba nakoupit zboží za 700 kč + cena dopravy např. Uloženka 55 Kč.

Způsob dodání náramku zdarma:

Při splnění podmínky pro získání náramku zdarma -  tedy nákupu zboží za alespoň 700 Kč, se vám náramek automaticky doplní k vaší objednávce během objednávkového procesu s označením, že jde o dárek. V potvrzení objednávky náramek zdarma uvidíte, není však již uveden ve faktuře za vaši objednávku.

Důležitá upozornění:

  1. Vyhrazujeme si právo v případě rychlého vyčerpání zásob v počtu 400 ks náramků tuto akci buď předčasně ukočit popř. nahradit Buddha čakrové náramky jiným typem náramku, vždy však v hodnotě maloobchodní ceny minimálně 199 Kč.
  2. akci "Rozdáváme 400 náramků" nelze kombinovat s plošnými akčními slevami, slevovými kódy pro registrované zákazníky či VIP osobními slevovými kódy pro zákazníky s opakovanými nákupy či slevovovými kódy za registraci na našem e-shopu. V případě, že máte od nás platný slevový kód, je nezbytné si vybrat, zda chcete náramek zdarma nebo uplatníte slevu. Toto neplatí pro nákupy zboží nad 2.500 Kč, kdy vám k případné slevě pošleme též náramek zdarma.
  3. v případě vrácení u nás nakoupeného zboží podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 v zákonné lhůtě 14-ti dnů, kdy k tomuto zboží bude námi dodán dárek - náramek zdarma, bere kupující na vědomí skutečnost, že jsou-li se zbožím poskytovány dárky, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s podmínkou, že dojde-li k využití práva spotřebitele odstoupit od smlouvy dle § 53 odst. 7 obč. z., darovací smlouva pozbývá účinnosti a kupující je povinen spolu s vráceným zbožím vrátit i poskytnutý dárek - tedy náramek, jenž je předmětem této akce. V případě, že náramek nebude vrácen zpět, bude jeho hodnota chápána jako bezdůvodné obohacení kupujícího.
Google Pinterest sdílej článek