ÚvodVše o kamenechNovinkyRozdáváme tisíc náramků!

Rozdáváme tisíc náramků!

Ano, je to tak - rozdáváme tisíc nárámků z perliček a polodrahokamů, každý v hodnotě 150 Kč!

Pro získání náramku ZDARMA stačí na našem e-shopu www.nefertitis.cz nakoupit během akce "Rozdáváme tisíc náramků" zboží v hodnotě 500 Kč a náramek zdarma je Váš!

Pravidla akce:

Doba trvání akce:

Akce "Rozdáváme tisíc náramků" je časově omezena od 17. října 2016 do 18. prosince 2016 nebo do vyčerpání zásob náramků zdarma, pokud tento stav nastane dříve, než je datum oficiálního ukončení akce.

Pravidla pro získání náramku zdarma:

Podmínkou pro získání náramku zdarma je nákup zboží na www.nefertitis.cz v hodnotě 500 Kč, do této hodnoty se nezapočítává cena dopravy a případného dobírečného. To znamená například, že je třeba nakoupit zboží za 500 kč + cena dopravy např. Uloženka 55 Kč.

Způsob dodání náramku zdarma:

Při splnění podmínky pro získání náramku zdarma -  tedy nákupu zboží za alespoň 500 Kč, se vám náramek automaticky doplní k vaší objednávce během objednávkového procesu s označením, že jde o dárek.

Důležitá upozornění:

  1. žádný z náramků pro tuto akci není prakticky stejný barvou či složením kamenů, všechna vyobrazení náramků jsou pouze ilustrativní, nelze tedy požadaovat např. zaslání naprosto totožného náramku, jako jej máme vyobrazen na našich fotografiích či reklamních sděleních. Vyhrazujeme si právo v případě rychlého vyčerpání zásob v počtu 1.000 ks náramků tuto akci buď předčasně ukočit popř. nahradit ilustrativně vyobrazené náramky jiným typem náramku, vždy však v hodnotě maloobchodní ceny minimálně 150 Kč.
  2. akci "Rozdáváme tisíc náramků" nelze kombinovat s plošnými akčními slevami, slevovými kódy pro registrované zákazníky či VIP osobní slevové kódy pro zákazníky s opakovanými nákupy či slevovovými kódy za registraci na našem e-shopu. V případě, že máte od nás platný slevový kód, je nezbytné si vybrat, zda chcete náramek zdarma nebo uplatníte slevu. Toto neplatí pro nákupy zboží nad 2.500 Kč, kdy vám k případné slevě pošleme též náramek zdarma.
  3. v případě vrácení u nás nakoupeného zboží podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 v zákonné lhůtě 14-ti dnů, kdy k tomuto zboží bude námi dodán dárek - náramek zdarma, bere kupující na vědomí skutečnost, že jsou-li se zbožím poskytovány dárky, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s podmínkou, že dojde-li k využití práva spotřebitele odstoupit od smlouvy dle § 53 odst. 7 obč. z., darovací smlouva pozbývá účinnosti a kupující je povinen spolu s vráceným zbožím vrátit i poskytnutý dárek - tedy náramek, jenž je předmětem této akce. V případě, že náramek nebude vrácen zpět, bude jeho hodnota chápána jako bezdůvodné obohacení kupujícího.
Google Pinterest sdílej článek