ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůSekané náramky z polodrahokamů

Ametyst sekaný náramek exkluzivní

Ametyst sekaný náramek exkluzivní

Exkluzivní a velmi kvalitně provedený náramek z desítek kousků ametystu, uchycených kovovými prvky, svého nositele ochraňuje. Potlačuje stres, zmírňuje hněv a posiluje věrnost a lásku. Nádherný a výrazný šperk, který… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 26. 01.
Kód produktu:
N-BJEW-D218-01
Vaše cena:
219 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst sekaný náramek exkluzivní

Exkluzivní a velmi kvalitně provedený náramek z desítek kousků ametystu, uchycených kovovými prvky, svého nositele ochraňuje. Potlačuje stres, zmírňuje hněv a posiluje věrnost a lásku. Nádherný a výrazný šperk, který jinde moc nenajdete. Navíc je vhodný i pro silnější ruku! Tloušťka náramku cca 1,3 cm - tento náramek na Vaší ruce opravdu nikdo nepřehlédne! Kousky ametystu přichyceny kovovými očky k silné flexibilní gumiččce. Velkou výhodou tohoto náramku je jeho velká natažitelnost. na obvod až cca 24 cm.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný je až na cca 24 cm. Proto je vhodný i pro větší obvod zápěstí. Při natažení na obvod 25 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Související produkty