ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůSekané náramky z polodrahokamů

Lapis Lazuli náramek sekaný exkluzivní

Lapis Lazuli náramek sekaný exkluzivní

Exkluzivní a velmi kvalitně provedený náramek z desítek kousků přírodního lapisu lazuli, uchycených kovovými prvky, dodává svému nositeli vnitřní klid a odvahu k zásadním rozhodnutím. Nádherný a výrazný šperk, který… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 25. 08.
Kód produktu:
N-BJEW-D218-02
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private95 Kč
DPD - PrivateDPD - Private90 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Lapis Lazuli náramek sekaný exkluzivní

Exkluzivní a velmi kvalitně provedený náramek z desítek kousků přírodního lapisu lazuli, uchycených kovovými prvky, dodává svému nositeli vnitřní klid a odvahu k zásadním rozhodnutím. Nádherný a výrazný šperk, který jinde moc nenajdete. Navíc je vhodný i pro silnější ruku! Tloušťka náramku cca 1,3 cm - tento náramek na Vaší ruce opravdu nikdo nepřehlédne! Kousky ametystu přichyceny kovovými očky k silné flexibilní gumiččce. Velkou výhodou tohoto náramku je jeho velká natažitelnost. na obvod až cca 24 cm. Ilustrativní vyobrazení, jednotlivé náramky se od něj výrazně lišit především barevným odstínem, který se u jednotlivých kamínků pohybuje od téměř neznatelné modré až po sytě modrou barvu se zlatavou kresbou.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný je až na cca 24 cm. Proto je vhodný i pro větší obvod zápěstí. Při natažení na obvod 25 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí

Lapis Lazuli je duchovní kámen,vhodný pro meditace, přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres a přináší klid a mír. Ochranný kámen, hlavně pro děti. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Detailní popis kamene Lapis Lazuli

Související produkty