ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůSekané náramky z polodrahokamů

Růženín náramek sekaný exkluzivní

Růženín náramek sekaný exkluzivní

Exkluzivní a velmi kvalitně provedený náramek z desítek kousků růženínu, uchycených kovovými prvky, přináší svému nositeli do života lásku a krásu. Nádherný a výrazný šperk, který jinde moc nenajdete. Navíc je vhodný i… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do středy 24. 01.
Kód produktu:
N-BJEW-D218-07
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Růženín náramek sekaný exkluzivní

Exkluzivní a velmi kvalitně provedený náramek z desítek kousků růženínu, uchycených kovovými prvky, přináší svému nositeli do života lásku a krásu. Nádherný a výrazný šperk, který jinde moc nenajdete. Navíc je vhodný i pro silnější ruku! Tloušťka náramku cca 1,3 cm - tento náramek na Vaší ruce opravdu nikdo nepřehlédne! Kousky ametystu přichyceny kovovými očky k silné flexibilní gumiččce. Velkou výhodou tohoto náramku je jeho velká natažitelnost. na obvod až cca 24 cm. Ilustrativní vyobrazení, jednotlivé náramky se od něj výrazně lišit především barevným odstínem, který se pohybuje od téměř neznatelné růžové až po jemně růžovou barvu.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný je až na cca 24 cm. Proto je vhodný i pro větší obvod zápěstí. Při natažení na obvod 25 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.
Detailní popis kamene: růženín
 

Související produkty