ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůSekané náramky z polodrahokamů

Turmalín multicolor náramek sekaný extra velké kousky

Turmalín multicolor náramek sekaný extra velké kousky

Okouzlující náramek, složený z extra velkých plochých kousků snad všech barevných odstínů velmi kvalitního turmalínu (povětšině černého Skorylu, zeleného Verdelitu, červeného a růžového Rubelitu, fialového a melounového… více »

Dostupnost:
skladem
Doručíme
Doručíme do středy 24. 01.
Vaše cena:
369 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Turmalín multicolor náramek sekaný extra velké kousky

Okouzlující náramek, složený z extra velkých plochých kousků snad všech barevných odstínů velmi kvalitního turmalínu (povětšině černého Skorylu, zeleného Verdelitu, červeného a růžového Rubelitu, fialového a melounového turmalínu). Co činí tento náramek výjímečným, to je, že kamínky barevného turmalínu v tomto náramku jsou opracovány do plochého tvaru, díky tomu se náramek skládá z několika desítek kamínků, jež mu dávají oproti "bežným" sekaným náramkům téměř pravidelný a celistvý vzhled. Tento turmalínový skvost na vaší ruce opravdu nikdo nepřehlédne. Kamínky jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy.

Ilustrativní vyobrazení, kupujte přírodní materiál, proto se jednotlivé náramky mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí a tvarem kamenů, jejich barevností, strukturou a kresbou. 

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 1 cm, natažitelný až na cca 23 cm. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Náramek je vhodný pouze pro štíhlou ruku. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Turmalín je jedinečný kámen, nemá nikdy nepříznivý účinek, působí ve prospěch svého majitele a přináší mu radost. Pohlcuje negativní vibrace, odstraňuje stres, zlost, strach, je ochranným šamanským kamenem. Napomáhá pochopení sebe sama i druhých, zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled nad rozčilujícími situacemi. 

Detailní popis kamene: turmalín

Související produkty