ÚvodŠperkyŠperky s kamenyShamballa náramky

Shamballa náramek hematit s fialovými korálky

Shamballa náramek hematit s fialovými korálky

Shamballa náramek z kovově lesklých hematitových kuliček a třemi třpytivými fialovými ústředními korálky ve Swarovski stylu v prvotřídní A kvalitě podporuje klid, mír v duši i mysli, zdraví a pohodu doma i na… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Kód produktu:
X2N-BJEW-H456-18P
Vaše cena:
169 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Shamballa náramek hematit s fialovými korálky

Shamballa náramek z kovově lesklých hematitových kuliček a třemi třpytivými fialovými ústředními korálky ve Swarovski stylu v prvotřídní A kvalitě podporuje klid, mír v duši i mysli, zdraví a pohodu doma i na pracovišti. Nastavitelná velikost náramku pomocí posuvné šňůrky, zakončené dvěma hematitovými korálky. Velkou předností náramku s tímto zapínáním je jeho flexibilita, kdy je možné náramek natáhnout až na obvod cca 25 cm. Velikost korálků cca 1 cm. Tři  jemně fialové třpytivé korálky dávají náramku elegantní a atraktivní vzhled. Tmavá fialová barva je barvou pravdy a paprskem štěstí. Pomáhá propojit sny s realitou a uskutečnit touhy a přání. Je jednou z nejsilnějších barev v přírodě. Symbolizuje úctu, tajemství a magii, stejně tak kouzlo omlazení a obnovy. Černé Shamballa náramky jsou spojeny s výkonem, elegancí a formálností. Skvělý náramek pro muže, navíc černá barva znamená sílu, přestiž a autoritu. 

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 25 cm. Náramek je vhodný i pro mužePřed koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Ačkoli někteří lidé vidí Shamballa náramky jako jen další módní trend, tyto náramky sdílejí hlubší význam a historii, než by se dalo očekávat. Shamballa je vlastně mytické království, ve které věří tibetští budhisté. To má být symbolem osvícení, míru a dokonalosti. Mýtus říká, že se toto království nachází hluboko v Asii, a je mimořádně obtížné jej najít.

Náramky jsou vyrobeny ze šňůrky, která je vázána do speciálních uzlů založených od tzv. macramé, tedy techniky tkaní látky do uzlů. Shamballa náramky jsou tkané, pletené a jsou do nich svázány speciální prvky - kameny, drahokamy, polodrahokamy, sklo a kovy.

Černé Shamballa náramky jsou nejprodávanější náramky v současném trendu těchto náramků.
Černá znamená absenci jakékoliv jiné barvy a je často spojována s tajemstvím, strachem, zlem, smrtí a obavami z neznámého. To obvykle má negativní konotaci (černá komedie, "černá smrt", černé myšlenky). Černá ale především znamená sílu a autoritu, je považována za velmi formální, elegantní a prestižní barvu.

Černé Shamballa náramky jsou obvykle z černých skleněných korálků, existují ale i s černými drahými kameny, jako je například onyx nebo kovově černý hematit

Právě černé Shamballa náramky jsou výjimečné tím, že jsou skvělým dárkem pro muže ve vašem životě. Je obtížné vybrat správný pánský náramek, nic ale nemůžete pokazit koupí černého náramku pro muže. Jejich prostý, ale velmi elegantní design je bezpečná volba.

Černé Shamballa náramky jsou spojeny s výkonem, elegancí a formálností. Opět skvělý náramek pro muže ve vašem životě!

Více se o Shamballe můžete dočíst zde

Související produkty